eşkiya işi | Sayfa 16 | Define işaretleri ve anlamları

TRUVA

Admin
Benimde başıma geldi.. bilgisayarla birlikte bir koye gittik.bilgisayarı açtım Sistemi calistirdim.daha 3-4 adim atmadan sistem çöktü.bozuldu..arkadaslara sistem bozuldu felan derken tarla sahibi burada bozulan 3.cihaz dedi senden öncede burda 2 dedektör yandı dedi.basta niye söylemedin dedim ne bilecektim seninkide bozulunca söylemek aklıma geldi dedi..
üsdat benim krallar bozduğuna pişman ettiler. Sitemizin @gıral ı olsa anlaşırdık ama bu başka gral. havuzda oldu zaten. İş iddiaya bindi. hodri meydan dedik 😂

Kader25

Admin
Hoca akşam ezanı okuduktan sonra saldırı oldu. Birinin sapı birinin kablosu parçalandı. Durduğu yerde. Makineden aldılar hırslarını.
Hocam,
Alana varınca bunlara seslen.
Ben kızıldereliyim, barış çubuğu tüttürelim sizinle bir işim yok, destur, alanı boşaltın bana da 5 metreden fazla yaklaşmayın, zararım olmasın, işimi bitirip gideceğim vs.şeyler söyle. Kendi aralarında onlar senin dediklerini münazara ederken sende işini bitirmiş olursun. Sakın ola düelloya çağırma. Abisi olan vardır. Abilere güç yetirmek kolay değildir. Valla dayak yen, benden söylemesi. :)

TRUVA

Admin
Hocam,
Alana varınca bunlara seslen.
Ben kızıldereliyim, barış çubuğu tüttürelim sizinle bir işim yok, destur, alanı boşaltın bana da 5 metreden fazla yaklaşmayın, zararım olmasın, işimi bitirip gideceğim vs.şeyler söyle. Kendi aralarında onlar senin dediklerini münazara ederken sende işini bitirmiş olursun. Sakın ola düelloya çağırma. Abisi olan vardır. Abilere güç yetirmek kolay değildir. Valla dayak yen, benden söylemesi. :)
Dişli birine çattılar felekleri şaştı. 😂

TRUVA

Admin
Sizin bu yazdıklarınızı okuyan yeni başlamış biri, bu işten vazgeçer 🤭
Biraz anormal geliyor olabilir bazıları için fakat makina 3_4 m karşıda duruyor. Biseylerin farkındayım. Goruyorum Dedektorun sapı ikiye ayrıldı. Hemen ardından diğer makinanın kablosu resmen makinadan çekermiş gibi ayrıldı.Bundan sonra makina ile birlikte koruma çemberi çekecem.

Mirkut

Vip Üye
Biraz anormal geliyor olabilir bazıları için fakat makina 3_4 m karşıda duruyor. Biseylerin farkındayım. Goruyorum Dedektorun sapı ikiye ayrıldı. Hemen ardından diğer makinanın kablosu resmen makinadan çekermiş gibi ayrıldı.Bundan sonra makina ile birlikte koruma çemberi çekecem.
Valla hocam birşey demek zor, çeken bilirmderler ya, ne desek afaki kalır. ALLAH teala cinlerin ve şeytanların şerrinden müslümanları korusun.