Farklı Bir Düzenek

saddosa

Kullanıcı
Ustalarım İyi Akşamlar Bu Göstereceğim Düzenek Sadece Değerliye Gidiyor İlk Defa Böyle Birşey Gördüm Ve Deneme Şansım Oldu Siz Değerli Ustalarımında Fikir ve Görüşlerini Almak İstiyorum Bunun Farklı Bir Çeşidi Daha Var Onun Resmini Unutmuşuz Yarın Gelecek Resim İyi Geceler
e5cd12d2ee69fd3cbde82caee774cd0a.jpg
acb2621653e1e9035c5be2662f306a18.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

saddosa

Kullanıcı
Teşekkür Ederim Ustam Buna Şakülmü deniyor Bilmiyorum Ama Benim Değil Bir Yakınımın Gerçekten Çok Güzel Tepki Veriyor Bunun Hakkında Bilgileriniz Varsa Aydınlatırsanız Sevinirim Ustam

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
boşluk ve su bulma bölümünün 4. sayfasında CANTAR ustamızın açtığı benzeri bir konu mevcut.
konuyla ilgili farklı görüşleri bulabilirsin. selametle.

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
Son zamanlarda da moda oldu bu konu.
Millet kesin suna gidiyor, kesin buna gidiyor diye yaptığı düzenekleri piyasaya çıkarıyor yavas yavas

DeLiCebey

Vip Üye
Eline sağlık ustam , peki bunun madeni nedir o siyah gibi görünenin.

Düşünce Düşüneni Düşündükce Düşündürmüyorsa Düşünen Gerçek Manada Düşünmüyor Demektir.

saddosa

Kullanıcı
Eline sağlık ustam , peki bunun madeni nedir o siyah gibi görünenin.

Düşünce Düşüneni Düşündükce Düşündürmüyorsa Düşünen Gerçek Manada Düşünmüyor Demektir.
Ustam Bunun Madeni Kömür Gibi Birşey Ama Tam Olarak Ne Olduğunu Bilmiyorum Bunu Dayım Bulmuş Ve Düzeltip Delmiş Pamuk İpi Takıp Kullanıyor.

saddosa

Kullanıcı
Son zamanlarda da moda oldu bu konu.
Millet kesin suna gidiyor, kesin buna gidiyor diye yaptığı düzenekleri piyasaya çıkarıyor yavas yavas
Her Forumda Sizin Gibisi Ortaya Çıkıyor Galiba Ben Burda Bunu Piyasaya Çıkartmak İçin Değilde Bilgisi Olan Ustalarımdan Birşeyler Öğrenmek İçin Açtım Konuyu Bak Ne Güzel Bilgisi Olanlar Daha Önce Açılan Konuları İncelememi Tavsiye Ediyor

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Her Forumda Sizin Gibisi Ortaya Çıkıyor Galiba Ben Burda Bunu Piyasaya Çıkartmak İçin Değilde Bilgisi Olan Ustalarımdan Birşeyler Öğrenmek İçin Açtım Konuyu Bak Ne Güzel Bilgisi Olanlar Daha Önce Açılan Konuları İncelememi Tavsiye Ediyor

ustam sakul kullaniminda yok onu kuracaksin yok oonunla bag kuracaksin vs vs sacmalamalarla dolu ki sizin elinizde olan komur duzgun bir bicimde duzeltilmemis denge sorunu cikarir asla unutma wtrk kardesim de bende nacizane butarz seyleri sacmalik olarak gormekteyiz altini ne cekmis ki o komur ceksin hem cekiyo diye hala iddea ediyorsaniz o halde o komuru gumus cubuklara sarda hassasiyet dahada artsin bakarsin isine yarar civi at nali vs bulursun kardes bu site acik yorum sitesi isteyen istediini soyler fikrini beyan eder sen gibiler sadece sadece fikrinin lehine konusunca guler aleyhine konusulunca zoruna gider zoruna gitmesin kardes dusunce ozgurlugune saygin olsun bilgini al isine geleni uygula gelmeyeni yok say gitsin saygilar

Üst Alt