Farklı Bir Düzenek | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Farklı Bir Düzenek

saddosa

Kullanıcı
Sevgili dostlar çubuk olayında cisimlerin yaymış olduğu enerji dalgalarını nasıl dalga boylarına göre çubuklarla yakalamaya çalışıyorsak şaküllerle yapılan işlemde bire bir aynıdır yalnız kullanımı zor ve uzun tecrübeler gerektirdiğinden genellikle çubuk kullanımı yaygındır birini tutup bir diğerini ötelemek doğru değildir arkadaşımızın konusunda görmüş olduğumuz şakülün krom cevheri olduğunu tahmin ediyorum krom kullandım ama cevherini kullanmadım hiç denemediğim bir şakül krom altın frekanslarına çok duyarlı tecrübeyle sabittir bakalım kardeşimiz edindiği bilgiler ışığında yapacağı denemeleri bizlerle paylaşacaktır bekleyelim görelim...
Ustam Çok Teşekkür Ediyorum Bizi Aydınlattığınız İçin. Ustam Peki Kromdan Çubuk Nasıl Olur Tavsiye Edermisiniz?

Sent from my iPhone using Tapatalk

saddosa

Kullanıcı
d3870056cfa5bf381be335b6a52b7475.jpg
79be29384cf267ac26b51b031a822129.jpg
cf42f732351318f3ecd0479f1147306d.jpg

Ustalarım Buda Diğer Düzenek Bulduklarında Yarısı Kırıkmış ipin olduğu kısım kurşundan bunun hakkındada bilgisi olan ustalarım bizi aydınlatırsa sevinirim

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Ustam Çok Teşekkür Ediyorum Bizi Aydınlattığınız İçin. Ustam Peki Kromdan Çubuk Nasıl Olur Tavsiye Edermisiniz?

Çubuk olarak denemediğim için birşey diyemem deneyip görmek lazım bu çubuklar konusunda deneyimli arkadaşlarımızın açmış oldukları konuları inceleyin aklınızdan geçen soruların cevaplarını fazlasıyla bulacaksınız...
bu paylaşmış olduğun şaküllerle denemeler yapmalısın bende meraklandım şimdi...

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Ustam bu el tapimi sakullerde denge ve agirlik birimi orta nokta sorunu cikiyor ondan dolayi birseye denk gelip titresim ve donmeler yapsa bile yonlerde preblrm olabiliyor

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

benim boşluk için kullandığım,eski araç vs. antenlerinin alüminyum üzerine krom kaplamalı olan.
boşluğu kaçırmaz. ama boşluğun olduğu yerde madeni görmez. elinde varsa denemeni tavsiye ederim.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Ustam bu el tapimi sakullerde denge ve agirlik birimi orta nokta sorunu cikiyor ondan dolayi birseye denk gelip titresim ve donmeler yapsa bile yonlerde preblrm olabiliyor

Ustam ilk görülen gitgeller aldatıcı olabiliyor tam yönünü bulabilmesi için biraz beklemek lazım...
şunu unatmayın şakül olarak ne kullandığın çok önemli değil önemli olan aradığın metalin dalgaboyunu yakalamak...
yoksa neticeye ulaşmak tesadüfi olur şakülün nevi ancak çekimi etkiler aradığın nesneye biraz daha uzak veya biraz daha yakından çekim alırsın hepsi bu...

Üst Alt