Farklı Bir Düzenek | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Farklı Bir Düzenek

saddosa

Kullanıcı
ustam sakul kullaniminda yok onu kuracaksin yok oonunla bag kuracaksin vs vs sacmalamalarla dolu ki sizin elinizde olan komur duzgun bir bicimde duzeltilmemis denge sorunu cikarir asla unutma wtrk kardesim de bende nacizane butarz seyleri sacmalik olarak gormekteyiz altini ne cekmis ki o komur ceksin hem cekiyo diye hala iddea ediyorsaniz o halde o komuru gumus cubuklara sarda hassasiyet dahada artsin bakarsin isine yarar civi at nali vs bulursun kardes bu site acik yorum sitesi isteyen istediini soyler fikrini beyan eder sen gibiler sadece sadece fikrinin lehine konusunca guler aleyhine konusulunca zoruna gider zoruna gitmesin kardes dusunce ozgurlugune saygin olsun bilgini al isine geleni uygula gelmeyeni yok say gitsin saygilar
Doğru Söylüyorsunda Ustam Benim Burda Hiçbir İddiam Olmadı Yine Söylüyorum Bir Kere Kullanma Deneyimim Oldu Ve Sadece Bunu Bile. Ustalardan Bilgi Almak İstedim Düşünce Özlürlüğünede Saygım Var Kimseyi İncitecek Bir Yaklaşımım Varmı Yazdıklarımda Sadece Söylenenlere Açıklama Yaptım Açıklama Yapmakta Saygısızlık Olarak Algılanmıyordur Herhalde. Ben Buraya Ustalardan Bişeyler Öğrenmek İçin Üye Oldum Boş Lafa Gelmiş Olsaydım Bir Sürü Geyik Sitesi Vardı Oraya Giderdim Saygılar

Sent from my iPhone using Tapatalk

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Dostum lafi uzatmanin manasi yok hayatta hersey maneviyat i kuvvetli olsun inancin olsun RABBİM yedi duvel otedeki mali senin cubugunun sakulunun makinanin ucuna koyar al der inan inanmaktan vaz gecme hersey hallolur ha birde fazlada sekilli facali aksesuarli sahin gorunumlu doganlarla ugrasma bos seyler onlar ok kardesim bak simdi elinde sadece ic sey olsun
1- elektrot cubuk bosluk icin
2- gumus cubuk uzaktan cekim icin
3- aleminyum cubuk degerli teyiti icin ok kardesim elektrotu kullanirken agzinda bosluk yarat gumuste agzina altin al aleminyumdada agzina celik al sana yeterli olacaktir saygilarla kardesim

saddosa

Kullanıcı
Dostum lafi uzatmanin manasi yok hayatta hersey maneviyat i kuvvetli olsun inancin olsun RABBİM yedi duvel otedeki mali senin cubugunun sakulunun makinanin ucuna koyar al der inan inanmaktan vaz gecme hersey hallolur ha birde fazlada sekilli facali aksesuarli sahin gorunumlu doganlarla ugrasma bos seyler onlar ok kardesim bak simdi elinde sadece ic sey olsun
3- aleminyum cubuk degerli teyiti icin ok kardesim elektrotu kullanirken agzinda bosluk yarat gumuste agzina altin al aleminyumdada agzina celik al sana yeterli olacaktir saygilarla kardesim
Hah İşte Böyle Ustam Bana Bişeyler Öğretin Kafama Vura Vurada Olsa Bana Bişeyler Öğretin Ben Buraya Öğrenmeye Geldim

metin77

Kullanıcı

ustam bilgiler için teşekkürler. alüminyum çubuğun ağızdaki çelikle kullanımını ilk kez duydum. tepkileri nasıl detaylı bilgi verirsen sevinirim.

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
Her Forumda Sizin Gibisi Ortaya Çıkıyor Galiba Ben Burda Bunu Piyasaya Çıkartmak İçin Değilde Bilgisi Olan Ustalarımdan Birşeyler Öğrenmek İçin Açtım Konuyu Bak Ne Güzel Bilgisi Olanlar Daha Önce Açılan Konuları İncelememi Tavsiye Ediyor

Önce yazdığımı iyi oku , anla sonrasında cevap yaz.
Elindeki şaküle benzetilmeye çalışılmış taş, çubuk vs gibi sistemlerle başarıya ulaşanı görmedim, görmeyeceğime eminim de.
Bunlar insanın kendini kandırmasından başka birşey değil.

Bizim nacizane enaz 5 yıl geriden takip ettiğimiz, elin oğlu 100bin euroya cihaz satıyor, sizin kadar iddialı konuşmuyor.

saddosa

Kullanıcı
Önce yazdığımı iyi oku , anla sonrasında cevap yaz.
Elindeki şaküle benzetilmeye çalışılmış taş, çubuk vs gibi sistemlerle başarıya ulaşanı görmedim, görmeyeceğime eminim de.
Bunlar insanın kendini kandırmasından başka birşey değil.

Bizim nacizane enaz 5 yıl geriden takip ettiğimiz, elin oğlu 100bin euroya cihaz satıyor, sizin kadar iddialı konuşmuyor.
Hocam konuyu fazla uzatmak istemiyorumda benim bütün yazdıklarımı okurmusunuz herhangi bir iddiam olmuşmu farklı birşey gördüm onun hakkında bilgi sahibi olmak istedim nerelere çekiyorsunuz fazla uzatmaya gerek duymuyorum ilgili arkadaşlardanda konunun silinmesini talep ediyorum birdaha öğrenmek istediklerimi özelden bazı ustalara sorarım artık

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
değerli arkadaşlarım, arkadaşımız ,diğer üyeler gibi ilgisini çeken ama içeriğini bilmediği bir konuda ,bilgisi olanlar varsa yardımcı olmasını aydınlanmasını istemiş.
bizim yapmamız gereken,bir amaca hizmet ettiğini biliyorsak detaylarını ,getirisi olmayan ,neticeye hiç bir katkısı olmayan bir durum arz ediyorsa, nedenlere ile beraber tecrübelerimiz dahilinde belirtmek.
hiç bir iddia taşımayan masumane bilgi almak için açılmış bir konu. lütfen biliyorsak yardımcı olalım. arkadaşımızı rencide edecek bir durum doğurulmamasını bilhassa rica ediyorum.

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
ustam bilgiler için teşekkürler. alüminyum çubuğun ağızdaki çelikle kullanımını ilk kez duydum. tepkileri nasıl detaylı bilgi verirsen sevinirim.
Ustam amac bosluk ben boslukta ikizceli ustam gibi elide deilde agzimda tutuyorum tepkimeyi oyle aliyorum bana daha net geliyor sizde size uyani yapabilirsiniz saygilar

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Sevgili dostlar çubuk olayında cisimlerin yaymış olduğu enerji dalgalarını nasıl dalga boylarına göre çubuklarla yakalamaya çalışıyorsak şaküllerle yapılan işlemde bire bir aynıdır yalnız kullanımı zor ve uzun tecrübeler gerektirdiğinden genellikle çubuk kullanımı yaygındır birini tutup bir diğerini ötelemek doğru değildir arkadaşımızın konusunda görmüş olduğumuz şakülün krom cevheri olduğunu tahmin ediyorum krom kullandım ama cevherini kullanmadım hiç denemediğim bir şakül krom altın frekanslarına çok duyarlı tecrübeyle sabittir bakalım kardeşimiz edindiği bilgiler ışığında yapacağı denemeleri bizlerle paylaşacaktır bekleyelim görelim...

Üst Alt