Foto Ve Earth Görüntüsü Var, Tümülüs Olabilirmi?

ZİRVE

Kullanıcı
img8268.jpg
bu işareti bi incelermisin.ok gibi aşağıya işaret vermiş mi.

leono

Kullanıcı
kaynak var buz gibi berrak su çıkar, çay deriz biz, büyük bir dere,

ertug

Kullanıcı
leono kardeşim bölgeyi iyi biliyormusun soracaklarıma cevap vermen gerekiyor kaynakla dede mesafesi tahminen kaç metre kaynak dereyemi akıyor kaynak yakınında ağaçlar varmı su akan derenin yönü kuzey güneymi kaynağın akarı hangi yön sistem tutuyorsa devam ederiz saygılar

ertug

Kullanıcı
birinci resimdeki yolun kenarındaki tarihi ağaçlar tahminim saç ayağı yapıyor dibindeki taşlar çok önem arzeder ağçları yakınen gövdesini dindeki taşları ftolman gerekiyor ağaçlarda üç çatallılar önemlidir ağacın gövdesinde bıçak izi eski çivi çakılı kazık oyma bunlara iyi bak

leono

Kullanıcı

bak şimdi,
1. resimdeki kayanın en ucunda at nalı işareti olduğu söyleniyor ama ben cesaret edip yaklaşamadım,
10. resim earth görüntüsü kaynak oradan çıkar, aşağıdaki yeşillik yerlerden ve kayaların arasından fışkırır,
yine 10. resimde çerçeve içine aldığım yerde yamaçta çocukluğumda baca bulmuştuk, ama şimdi kayıp, tam kıble yönünde, kare içine aldığım yer,
türbe yaşlı ağaçların olduğu yeri tam olarak köstebek yuvasına çevirmişler, çok kazı yapılmış,

9. Resimdeki kayayı earth'da anakaya olarak belirttim,
resme bakış açısı batı istikametidir,
öküz yatağı dediğim yerdeki kayada sunu oyukları var kanalları 9. resimdeki kayadan tarafa bakar,