giriş olabilir mi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

giriş olabilir mi

wolkannn

Kullanıcı
Cevap: giriş olabilir mi

yorumun için teşekkürler dediğim gibi daha usta degil çıragız ve usta yorumlarına ihtiyacımız var sagolasın tekrar.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı

muhterem kardeşim,ustalara verdiğin malzeme çok kısıtlı.karşılığında beklentin çok fazla olmalı değilmi. yanlış anlama olmasın ama,senin iyiliğn için .
uatalarımızın yorumladığı gibi işçilik belli. hatta sol kısımda yosunların altında bir kanal bile görünmekte. üsttede V olduğunu belirtmişsin.
biz olsak bir girişe bu kadar bariz işlem yaparak herkesin anlayacağı bir tarzda bırakırmıydık. ben bırakmazdım.sizleri bilemem. herkesin anlayacağı bir tarzdaki yerede şüpheyle bakarım.beni kandırmaya çalıştığı hesabını yaparım.
olayının dışarıya gittiği imasından ziyade ,ayni alanda ama başlangıç noktasının farklı olabileceğini anlatmaya çalışıyorum. resme göre tamam,ama ,şu kayayı güzelce bir temizleyerek, bütün bulguları görülebilecek şekilde paylaşırsan, emin ve kesin yorumlar alma ihtimalin doğacak.
benim acizane tavsiyem budur.
sağlıcakla ALLAH a emanet olunuz.
Yani buda aklımızın bir köşesini kurcalamıyor değil bukadar bariz olması.

wolkannn

Kullanıcı

yer öyle evet hayırlısı olsun ne diyim.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

yer öyle evet hayırlısı olsun ne diyim.
bizlerde gereksiz yorgunluk vermemek adına ,kapsamını tam anlayarak,yorumlarımızın hayırlı neticelere vesile olması için dikkatinizi çekmek için tavsiyelerimizi yazıyoruz.

wolkannn

Kullanıcı

sagolasın ustam.