Görülen Lüzum Üzerine;

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
(Bizleri ne tuttuğumuz oruç ne de kıldığımız namazlar ne de yaptığımız hayır hasenatlar bizi kurtaramaz.)

?????????????????????????????:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:(sinirli)(sinirli)(sinirli)(sinirli)(sinirli)(sinirli)(sinirli)(sinirli)(sinirli)(sinirli)

tövbe

değerli kardeşim, sanırım yanlış anladın. bu yanlışı düzeltelim. cunku cantar ustayı biz tanrız.

sana sorum şudur,
tuttugun oruc ve kıldıgın namaz senı kurtarabılırmı ? net cevap yaz lutfen, evet ben oruc tutuyorum namaz kılıyorum, cennetim garanti diyebilirmisin ?
bence diyemezsin. cantar ustada bunu demek ıstemıs, ben namaz kılıyorumla iş bitmıyor, ınsanlar ıle aranı ıyı tutcan, komşunla eşinle dostunla aranı ıyı tutcan, Allah razı oldugu şekilde yasayacan, işte ozaman hem tuttugun orucun tadını hem kıldıgının namazın huşusunu alırsın.
namaz kıl oruc tut, insanları kötüle dedıkodu yap, sonra ben cennete, varmı böyle bir hayat. selametle inş.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
bornovalı ustaya gelince, sitemizde çok güzel bir bölüm var, dini konular bölümü, ben yazmıs oldugu yazıları görerek kendısını bu bölümlerde yazı yazmaya teşvik ettim, cunku baska konuların ıcıne yazı yazmak yorum yazmak, o konunun gidişini değiştirir. konu sahibi yabancıymıs, yaptıgı iş gevur malıyla yapılıyormus vs. web sitelerinınde bulundugu sunucular yabancı fırmaların elınde, site isimlerini aldıgımız yerler yabancıların elınde, mail hesaplarımız yabancıların elinde, türklerın yapmış oldugu birşey yokkı onu kullanalım. yanı demek ıstedıgım sey, adam bir şey gelıstırmıs, gelıstırdıgı bu seyde yabancı kişi veya araç gereç kullanmış, bizi alakadar etmez, adam o araç gerece tapmıyor, o kişinin dinine gecmıyor ise, bize birşey dusmez. islam dınınden cıkıyor, o şeyede tapıyorsa gereklı ne varsa yaz, arkandayız.

selametle inş.

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
bornovalı ustaya gelince, sitemizde çok güzel bir bölüm var, dini konular bölümü, ben yazmıs oldugu yazıları görerek kendısını bu bölümlerde yazı yazmaya teşvik ettim, cunku baska konuların ıcıne yazı yazmak yorum yazmak, o konunun gidişini değiştirir. konu sahibi yabancıymıs, yaptıgı iş gevur malıyla yapılıyormus vs. web sitelerinınde bulundugu sunucular yabancı fırmaların elınde, site isimlerini aldıgımız yerler yabancıların elınde, mail hesaplarımız yabancıların elinde, türklerın yapmış oldugu birşey yokkı onu kullanalım. yanı demek ıstedıgım sey, adam bir şey gelıstırmıs, gelıstırdıgı bu seyde yabancı kişi veya araç gereç kullanmış, bizi alakadar etmez, adam o araç gerece tapmıyor, o kişinin dinine gecmıyor ise, bize birşey dusmez. islam dınınden cıkıyor, o şeyede tapıyorsa gereklı ne varsa yaz, arkandayız.

selametle inş.

Liked. :):):)

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
@bornovalı ustam
Yakıştıramadım size
Tek kelime ile yakıştıramadım
@kalhiyu ustam gitseydi gene aynı tepkiyi verirdim
Üç günlük dünya
Yapmayın etmeyin Allah aşkına
Hani biz Allemlere Rahmet Olarak Gönderilmiş
O kutlu Elçi S.A.S. in ümmetiydik
O'nun ümmetiysek O'na yakışır davranalım lütfen
Basit şeylerden bir birimizi kırmayalım
Şurda bayrama ne kaldı
Mecbur barışacan

Gel barışacağın küslüğü başlatma abicim
Bizleride üzme
Ben burda bulunan veya ayrılmış olan her kese
Hakkımı helal ediyorum
Onlardan da helal etmelerini istiyorum
Sizlerden de helalleşmenizi
Ümmete ve millete yakışır bir tavır sergilemenizi rica ediyorum

kalhiyu

Siteden Atıldı(Küfürlü yorumlar)
Kullanıcı
ben sahsim adina verdigim rahatsizliktan dolayi tum mekan sakinlarinden ozur dilerim bornovali ustayada herhangi bir kuslugum falan yoktur verdigim tepki icin ondanda ozur dilerim hakkini hellan et ustam sayet varsa benim bir hakkim allahin yarattigi her canliya hakkim helaldir ..

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
ben sahsim adina verdigim rahatsizliktan dolayi tum mekan sakinlarinden ozur dilerim bornovali ustayada herhangi bir kuslugum falan yoktur verdigim tepki icin ondanda ozur dilerim hakkini hellan et ustam sayet varsa benim bir hakkim allahin yarattigi her canliya hakkim helaldir ..
Allah razı olsun Sen den dostum

ağustos güneşi

Kullanıcı
değerli kardeşim, sanırım yanlış anladın. bu yanlışı düzeltelim. cunku cantar ustayı biz tanrız.

sana sorum şudur,
tuttugun oruc ve kıldıgın namaz senı kurtarabılırmı ? net cevap yaz lutfen, evet ben oruc tutuyorum namaz kılıyorum, cennetim garanti diyebilirmisin ?
bence diyemezsin. cantar ustada bunu demek ıstemıs, ben namaz kılıyorumla iş bitmıyor, ınsanlar ıle aranı ıyı tutcan, komşunla eşinle dostunla aranı ıyı tutcan, Allah razı oldugu şekilde yasayacan, işte ozaman hem tuttugun orucun tadını hem kıldıgının namazın huşusunu alırsın.
namaz kıl oruc tut, insanları kötüle dedıkodu yap, sonra ben cennete, varmı böyle bir hayat. selametle inş.

abi yanlış algılandım özr dilrm.lakin hasenat.ın kelime manası nedr.farz ibadetleri yapacaksın hayır hasenat ı yaptınmı kurdun demek.burda mesele hasenatın anlamı saygılar sevgiler

cantar

Vip Üye
dini inanışına mezhebine rengine ırkına konuştuğu diline lisanına giyimine kuşamına politik görüşüne sportif taraftarlığına göre insanları ayırışıma sokarsak biz hala bir hiç iz....

Bizleri ne tuttuğumuz oruç ne de kıldığımız namazlar ne de yaptığımız hayır hasenatlar bizi kurtaramaz..............

BURADA TÖVBE EDECEK TÖVBE ETTİRMEYİ GEREKTİRECEK NE VAR...............
İLK ÖNCE YAZILANLARI İYİ BİR OKUYUN ....

SEN SENENİN 335 GÜNÜ HER TÜRLÜ NEDAMETİ YAP HIRSIZLIK YAP ARSIZLIK YAP HAKSIZLIK YAP ZİNA YAP KUL HAKKI YE ANANA BABANA EŞİNE ÇOLUK ÇOCUĞUNA KOMŞUNA ÇEVRENDEKİ HAYVANLARA ZULUM ET VATANINA MİLLETİNE BAYRAĞINA SAYGISIZLIK ET .....

POLİTİK GÖRÜŞÜN NEDENİ İLE ARKADAŞINI KIR ÇOLUK ÇOCUĞUNU KIR YAŞLILARLA POLEMİĞE GİR ONLARI AŞAĞILA ONLARA HAKARET ET ONLARA KÜFÜR KAFİR ET ONLARA KÖTÜ DAVRAN.....

SEN SPOR GÖRÜŞÜN TAKIM TARAFTARLIĞI GÖRÜŞÜN NEDENİ İLE SAĞINDAKİNE SOLUNDAKİNE ZARAR VER KÖTÜ SÖZ SÖYLE YAŞINA BAŞINA BOYUNA POSUNA BAKMADAN HAK ETMEDİKLERİ ŞEKİLDE DAVRAN ....

dini inanışına mezhebine rengine ırkına konuştuğu diline lisanına giyimine kuşamına politik görüşüne sportif taraftarlığına göre insanları ayırışıma sokarsak
Bizleri ne tuttuğumuz oruç ne de kıldığımız namazlar ne de yaptığımız hayır hasenatlar bizi kurtaramaz..............

SEN SENENİN BELLİ GÜNLERİ BELLİ AYLARI BELLİ ANLARI ELİNİ AYAĞINI BİR ŞEYLERDEN ÇEKECECEĞİNE YAŞADIĞIN HER ANI ALLAHIN HOŞUNA GİDECEĞİ ŞEKİLDE YAŞA.....

NİYE YAZMIYORUM İŞTE BU NEDENLE "Yasak Kelime" KOZ "Yasak Kelime" KIZ ANLIYARAK İNSANLARI YAPTIKLARI İŞTEN NEFRET ETTİRİYORLAR........

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
abi yanlış algılandım özr dilrm.lakin hasenat.ın kelime manası nedr.farz ibadetleri yapacaksın hayır hasenat ı yaptınmı kurdun demek.burda mesele hasenatın anlamı saygılar sevgiler
Değerli kardeşim, sen yorumunu şuanki gibi yazmış olsaydın. Orayı konuşuyor olacaktık. Direk itham lı girdin meseleye. Eğer sözlük işine girersek, biz cenneti nerde görelim. Neyse, eğer dini bir mesele konuşalım dersen, dini bölüme konu aç tartışalım doğruyu bulalım. Cantar amcayı üzme, gerekli cevabı geciktirme. Sevgilerimle.

'BozkurT' Seyir Halinde(Mobil)