Görülen Lüzum Üzerine;

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Sevgili dostlar konu sanıyorum taraflar tarafından anlaşılmış olmalı ağustos güneşi kardeşimizin art niyet taşımadığı kanaatindeyim cantar ustam yeterli açıklamayı yapmış zaten uzatmayalım lütfen ilgili konuları dini bölümde paylaşır hep birlikte istifade ederiz inşallah...

ağustos güneşi

Kullanıcı
Değerli kardeşim, sen yorumunu şuanki gibi yazmış olsaydın. Orayı konuşuyor olacaktık. Direk itham lı girdin meseleye. Eğer sözlük işine girersek, biz cenneti nerde görelim. Neyse, eğer dini bir mesele konuşalım dersen, dini bölüme konu aç tartışalım doğruyu bulalım. Cantar amcayı üzme, gerekli cevabı geciktirme. Sevgilerimle.

'BozkurT' Seyir Halinde(Mobil)

özr kardeş doğrusu ne yaptığımı,neden kırdım daha anlayamadım.ama genede özür dilerim saygılar

ağustos güneşi

Kullanıcı
dini inanışına mezhebine rengine ırkına konuştuğu diline lisanına giyimine kuşamına politik görüşüne sportif taraftarlığına göre insanları ayırışıma sokarsak biz hala bir hiç iz....

Bizleri ne tuttuğumuz oruç ne de kıldığımız namazlar ne de yaptığımız hayır hasenatlar bizi kurtaramaz..............

BURADA TÖVBE EDECEK TÖVBE ETTİRMEYİ GEREKTİRECEK NE VAR...............
İLK ÖNCE YAZILANLARI İYİ BİR OKUYUN ....

SEN SENENİN 335 GÜNÜ HER TÜRLÜ NEDAMETİ YAP HIRSIZLIK YAP ARSIZLIK YAP HAKSIZLIK YAP ZİNA YAP KUL HAKKI YE ANANA BABANA EŞİNE ÇOLUK ÇOCUĞUNA KOMŞUNA ÇEVRENDEKİ HAYVANLARA ZULUM ET VATANINA MİLLETİNE BAYRAĞINA SAYGISIZLIK ET .....

POLİTİK GÖRÜŞÜN NEDENİ İLE ARKADAŞINI KIR ÇOLUK ÇOCUĞUNU KIR YAŞLILARLA POLEMİĞE GİR ONLARI AŞAĞILA ONLARA HAKARET ET ONLARA KÜFÜR KAFİR ET ONLARA KÖTÜ DAVRAN.....

SEN SPOR GÖRÜŞÜN TAKIM TARAFTARLIĞI GÖRÜŞÜN NEDENİ İLE SAĞINDAKİNE SOLUNDAKİNE ZARAR VER KÖTÜ SÖZ SÖYLE YAŞINA BAŞINA BOYUNA POSUNA BAKMADAN HAK ETMEDİKLERİ ŞEKİLDE DAVRAN ....

dini inanışına mezhebine rengine ırkına konuştuğu diline lisanına giyimine kuşamına politik görüşüne sportif taraftarlığına göre insanları ayırışıma sokarsak
Bizleri ne tuttuğumuz oruç ne de kıldığımız namazlar ne de yaptığımız hayır hasenatlar bizi kurtaramaz..............

SEN SENENİN BELLİ GÜNLERİ BELLİ AYLARI BELLİ ANLARI ELİNİ AYAĞINI BİR ŞEYLERDEN ÇEKECECEĞİNE YAŞADIĞIN HER ANI ALLAHIN HOŞUNA GİDECEĞİ ŞEKİLDE YAŞA.....

NİYE YAZMIYORUM İŞTE BU NEDENLE "Yasak Kelime" KOZ "Yasak Kelime" KIZ ANLIYARAK İNSANLARI YAPTIKLARI İŞTEN NEFRET ETTİRİYORLAR........

abicim özr ben sizin hasenat kelimesini bilinçli yazdığını düşündüm.o kelimeyi rast gele yazdığını düşünemdim.

cantar

Vip Üye
ne demek istediğim ne anlatmak istediğim anlaşıldı ise ne mutlu bana...
kısaca kalp kırmıyalım gönül incitmiyelim incinmiyelim kırılmayalım...

konuyu kapatalım bardaktaki suya aynı taraftan bakmıyoruz çünki......

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
ben sahsim adina verdigim rahatsizliktan dolayi tum mekan sakinlarinden ozur dilerim bornovali ustayada herhangi bir kuslugum falan yoktur verdigim tepki icin ondanda ozur dilerim hakkini hellan et ustam sayet varsa benim bir hakkim allahin yarattigi her canliya hakkim helaldir ..
Ustam konuşur isek çözümlen meyecek sorun kalmıyor Sağol.

wolf_52

Kullanıcı
ben sahsim adina verdigim rahatsizliktan dolayi tum mekan sakinlarinden ozur dilerim bornovali ustayada herhangi bir kuslugum falan yoktur verdigim tepki icin ondanda ozur dilerim hakkini hellan et ustam sayet varsa benim bir hakkim allahin yarattigi her canliya hakkim helaldir ..

özr kardeş doğrusu ne yaptığımı,neden kırdım daha anlayamadım.ama genede özür dilerim saygılar
maşşalah ne güzel işde bu, konu nun tatlıya bağlandığnı görmek çok hoş olmuş, bu konuya pozatif yaklaşan herkezden,allah razı olsun herkezden,hayırlı ramzanlar,rabbim azımızın tadını bozmasın....

GRİ

Kullanıcı
hele şüklür sonu tatlıyla bitti.
ya bu arada bayramda geliyor yokmu bana tatlı ısmarlayacak.
ama tulumba yada kadayıf tatlısı olacak.yoksa diğerlerini yemem :)