Güvercin Ile Tilki

köprü

Kullanıcı

öncelikle tebrik ederim. nadir bulunan bu işaretleri bizimle paylaştığın için teşekkür ederim.
güvercin işareti yüklü mezar işaretleri arasındadır. aynı zamanda bayan mezarı da olabilir. ne güzel ki hem de kayada bir istavroz var. bu da bir mağara aramamız gerektiğine işarettir. yakınlarında aynı ebatlarda istavroz işareti olan bir mağara gizli.
tilki işareti ise; zengin genç ve zengin birinin mezarıdır. burada dikkat edilmesi gereken yakınlardaki yüksek tepedir.
bu durumda sen deki yol güzergahı karışmış olabilir.benim işaretlediğim 2. resimdeki haçın uzun kolu ile tilkinin kuyruğunun yönü aynı fakat daldaki güzercin işareti mezarın hemen altında olduğunu, tilki ise tepeyi işaret ediyor. bu muammayı çözmekte sana kalıyor.

not: burada konularınıza yorum yapan arkadaşlar herhangi bir çıkar gözetmemektedir. o yüzden beğenmediğiniz yorumlara, kırıcı karşılıklar vermeyiniz, saygılarımla.
Karanar ustam kırıcı olmamakla beraber bebe nin yorumu veya görseli kendince algılamasından anlaşılıyoki bu konularda çok çoook yeni ayrıca benim gördüğüm işaretler içinde onun buraya yüklediği tabanca çok basite kaçıyo ama ben yıllarca bi şekilde bu konularla uğraştım çok kimselerle gerçek dostluklar kurdum bu dostluklar içinde inandığım bi gerçek varki hiç kimse bu işaretler üzerine net konuşamaz yorumunu hep açık kapı bırakarak yazar veya aktarır ama bebe 55 direk çoban işi bu deyince biraz dellenmedim değil hani.Diyeceğim bebe bir an önce bebelikten kurtulup yavaş yavaş ergenliğe geçsin bu konularda

köprü

Kullanıcı
Teşekkür ederim kıymetli bilgiler için. Umarım konu sahibine de faydası olur. Emeğiniz için teşekkürler saygılar. Sağ ve selametle kalınız.
Dişi kedi ben ve benim gibiler adına işi bilen ustadan ayrıntılı bilgi talebinde bulunduğun için şahsına teşekkür ederim ayrıca Babahalit ustamızada emek verip cevapladığından dolayı teşekkür ederim saolsun

köprü

Kullanıcı
Babahalit ustam konuya dönersekki 50 mt ön tarafı 2 derenin çatalı şelale çok yüksek şelalenin döküldüğü yar malum havuz gibi dere yukarı gidersem kayık şeklinde yapılmış bi kaya var derenin kuzey kenarında doğal kaynak işaretlerin kuzey doğusunda düzde yığma var ama basit bi yığma kilise denen yer ise yaklaşık 700 mt mesafede tekke yada ziyaret batıda yaklaşık kuş bakışı 1 km.işaretin hemen kuzey batısında yarda 2 adet mağara var işaretlerle aynı mesafede delikli kaya dere boyunda 700 mt mesafe gibi bunlara ne dersin en basiti en neresi olabilir çoğunda gözüm yok sen 800 demişsin ben 8 e razıyım gerisini nasibi olanlar bulsun

Lucre

Kullanıcı
Yaklaşık 10 Yıl Bile Etmeyecek yakın dönemden, sonradan el yapımı işaretler.Bu şekilde bu işe yeni başlayan arkadaşlarımız kandırılıp boş zahmete sürüklenmekte.

köprü

Kullanıcı
Lucre bu işaret konusunda sana 25 yılın garantisini veririm sen bilginle hangi işaretin çözüm garantisini vericen

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
köprü usta affınıza istinaden tamamen deneyimime dayanarak yorumumu yapmak istiyorum. malesef işaretiniz çoban yapmasıdır. sonuçsuz kalır, yorar güldürmez.

Lucre

Kullanıcı

Tekrar Merhaba, Texture farklılıklarını görebilmen için bu şekilde göstermek istedim.Şimdi bu tarz bir işaretlemede işaret taşın doğal deformasyon süreci ile
paralel yıpranır. Ne kadar çok farklılık gösterirse o kadar yakın bir tarihi işaret eder.

Bazen bazı işaretlere çok inanırız ve bakış açımız perdelenir. Seni sakin bir şekilde tekrar bu işaretleri incelemeye davet ediyorum.
Şunu da inceledim bu arada daha eski bir işareti karışık hale getirmek için 2.defa üzerine işçilik mi uyguladılar acaba diye ama sonuç aynı.

İnşallah beni yanıltırsın ve bu işaretler seni beklediğin şeye ulaştırır.Ben sadece olamayacağı yönünde görüş belirttim.

Çaba emek mücadele senin. Bol Şans diliyorum.