Güvercin tavuk tek civciv ve kaplumbağa çözümü için destek | Define işaretleri ve anlamları

Güvercin tavuk tek civciv ve kaplumbağa çözümü için destek

Genç girişimci:)

Kullanıcı
Arkadaşlar bu 2 işaret aynı bölgede ve kaplumbağa dan yılana kadar farklı işaretlerde var çözüm için destek alabilir miyim

Ekli dosyalar

• 1000015436.jpg
    1000015436.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 41
  • 1000015437.jpg
    1000015437.jpg
    2.3 MB · Görüntüleme: 41
  • 1000013560.jpg
    1000013560.jpg
    418.2 KB · Görüntüleme: 42

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Selamün aleyküm
Arkadaşım civciv varsa tavukta vardir
Tavuk civciv varsa degirmenide gorelim

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Burda bir tutarsızlık var. Bu işaretlerin aynı sahada olması imkansız. Kanatlı diye tabir ettiğiniz işaret rakımı yüksek alanda baktığı yönde bir kayada ağzı tamamen horosanla kaplı bir kasayı gösterirken kaplumbağa dediğiniz şey kanatlının tam aksine rakımı düşük seviyede suya ve bitki örtüsü çeperi sınırında ama açık ama yoğun bitkili bir alanda olur. Bir diğeri ise yılan hem bu her ikisi arasında yada ikisininde ya üstünde ya altında olarak ortak bir çelişki yaratır. Bu bana türkiyedeki öz yerli ermeni işaretini hatırlattı. Muş, Bingöl, Diyarbakır (bilhassa hani civarında biten bölgelerde) olması gereken bir işaret silsilesi. Bu işte bi hata yoksa Bingölde veya Hani civarındasınız. Zira liceden silvana kadar bu tür işaretler bitlis dahil üçü bir arada olmaz. Bana işaretlerin orjinalliğini teğit edin size tespitte fikri beyanda bulunalım. Selametle.

Genç girişimci:)

Kullanıcı
Burda bir tutarsızlık var. Bu işaretlerin aynı sahada olması imkansız. Kanatlı diye tabir ettiğiniz işaret rakımı yüksek alanda baktığı yönde bir kayada ağzı tamamen horosanla kaplı bir kasayı gösterirken kaplumbağa dediğiniz şey kanatlının tam aksine rakımı düşük seviyede suya ve bitki örtüsü çeperi sınırında ama açık ama yoğun bitkili bir alanda olur. Bir diğeri ise yılan hem bu her ikisi arasında yada ikisininde ya üstünde ya altında olarak ortak bir çelişki yaratır. Bu bana türkiyedeki öz yerli ermeni işaretini hatırlattı. Muş, Bingöl, Diyarbakır (bilhassa hani civarında biten bölgelerde) olması gereken bir işaret silsilesi. Bu işte bi hata yoksa Bingölde veya Hani civarındasınız. Zira liceden silvana kadar bu tür işaretler bitlis dahil üçü bir arada olmaz. Bana işaretlerin orjinalliğini teğit edin size tespitte fikri beyanda bulunalım. Selametle.
Ustam iletişim yazarsanız şu an bölgeye gidiyorum vaya siz bana ulaşın

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Şu an işaretlerin yanına gidiyorum çalışma yapmak için
Kendinize mukait olun. Gittiğiniz yer mekruh bir yer yani tılsım ve görünmeyen alem fertlerinin olacağı bir alan. İşlem yapın yapmayın demiyorum ama ezbere bakarak veya sözele bakarak asla yapmayın. Yok şayet cihaz ile yapıyorsanız sinyal aldığınız ilk yerde sonuç aıfır çıkarda sinyal yan tarafa düşerse derhal bırakın ve oturup sabah ezanını bekleyin. Ezan bitimiyle beraber tekrar deneyin.

Ustam iletişim yazarsanız şu an bölgeye gidiyorum vaya siz bana ulaşın

İletişim veremiyorum hem prensibim değil hem etik değil. Özelden de destek vermiyorum buradan yazarsanız yardımcı olurum biizniALLAH. Selametle. ✋

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Yillardan beri Tavuk ve civcivler bir efsane olarak dil dile dolaştı.

Tek tavuk epey gördüm.
Civcivli tavuğu görmek henüz nasip olmadı.

Ne aranıyorsa %99 u işarete yakındır.
7 adımdan 71 adıma kadar.
Daha uzak olmaz. (çok nadirdir daha uzak olması. İşaret işareti goturse; son işareti bulmak gerek)
İşaretin yanından bakıldığında hedef illa gozukur, amma gören ve bilen görür. Göremeyen ve bilemeyen de çubuk cihaz desteği ile yürümek zorundadır.

siname211

Kullanıcı
Yillardan beri Tavuk ve civcivler bir efsane olarak dil dile dolaştı.

Tek tavuk epey gördüm.
Civcivli tavuğu görmek henüz nasip olmadı.

Ne aranıyorsa %99 u işarete yakındır.
7 adımdan 71 adıma kadar.
Daha uzak olmaz. (çok nadirdir daha uzak olması. İşaret işareti goturse; son işareti bulmak gerek)
İşaretin yanından bakıldığında hedef illa gozukur, amma gören ve bilen görür. Göremeyen ve bilemeyen de çubuk cihaz desteği ile yürümek zorundadır.
Ne cihaz ne çubuk En iyisi bir Hoca 😁

Üst Alt