Güvercin tavuk tek civciv ve kaplumbağa çözümü için destek | Sayfa 8 | Define işaretleri ve anlamları

Güvercin tavuk tek civciv ve kaplumbağa çözümü için destek

dardanos

Vip Üye
Nasıl bir işaret bulması gerekiyor ortasinda ? 🤗
Şöyle bir Örnek vermek gerekirse bu kaplumbağanın güneybatısına doğru büyükçe bir mezar olması lazım onunla illa ki oralarda bir işareti vardır bu mezar Yığma mezarda olabilir ne tür bir mezar olduğunu şu anda bilemem fakat lakin öyle küçük bir şey olacağını zannetmiyorum o tarafta bir Kayalık alan varsa o Kayalık alanlara dikkat ediniz ya da yığınlara tümbelere dikkat ediniz ya da kaplumbağanın oradan güneydoğuya doğru döndüğünüz vakit bu güvercinlerle arasında illaki işaretler olması gerekiyor Bu üçgen olabilir Sunak olabilir haç olabilir herhangi bir işaret olabilir yani oradaki şeyi belirten bir izler olması gerekiyor Yani bu izler her türlü şey olabilir

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
gördüğüm kadarıyla çizmeye çalıştım net görünsün diye
Ekli dosyayı görüntüle 32498
Ustam çok güzel çizmişsin kaplumbağa yılanı ağızlamış götürüyor şeklinde...
Benim kanaatim su yolunun akarında bu kaplumbağanın ayakları benzeri altı adet taş olacak ve mezar veya malzeme bu taşların orta yerinde olacak şeklinde çözümledim doğrusunu siz ustalarım daha iyi bilirsiniz...saygılar...

siname211

Kullanıcı
Şöyle bir Örnek vermek gerekirse bu kaplumbağanın güneybatısına doğru büyükçe bir mezar olması lazım onunla illa ki oralarda bir işareti vardır bu mezar Yığma mezarda olabilir ne tür bir mezar olduğunu şu anda bilemem fakat lakin öyle küçük bir şey olacağını zannetmiyorum o tarafta bir Kayalık alan varsa o Kayalık alanlara dikkat ediniz ya da yığınlara tümbelere dikkat ediniz ya da kaplumbağanın oradan güneydoğuya doğru döndüğünüz vakit bu güvercinlerle arasında illaki işaretler olması gerekiyor Bu üçgen olabilir Sunak olabilir haç olabilir herhangi bir işaret olabilir yani oradaki şeyi belirten bir izler olması gerekiyor Yani bu izler her türlü şey olabilir
1 Kazan altın olabilirmi veya bir güğüm para 😁 Bir avuç parada yeter bana 🤗 Bir avuç bir kazandan daha iyidir

Üst Alt