Güvercin tavuk tek civciv ve kaplumbağa çözümü için destek | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

Güvercin tavuk tek civciv ve kaplumbağa çözümü için destek

Genç girişimci:)

Kullanıcı
Arkadaşım dediklerinizi görsel ile açıklayın fotoğraf istiyoruz şimdi kaplumbağa nerede görmek isteriz siz gördüklerinizi yazıyorsunuz soruların tam cevabı olmuyor o gördüklerinizi bizlerde görmek isteriz yazılarınız yalan yanlış demiyorum sadece sorularin cevabi ve fotoğrafları istiyoruz teşekkür ediyorum
Haklısın şefim ama elde olan foto bu hayalperest defineci çok biliyorum Allah şükür onlardan da değilim bulunduğum yerden mesefasi 160 km git gel olayı zor oluyor detaylı resimlendirecektim düşüp çeneyi kırınca hiç birşey yapamadım o yzuden bu şekilde şefik

Genç girişimci:)

Kullanıcı
Sen dediğim yerden bu dereye bak.söylediğim hizada derenin kenarında bir kaya varmı? varsa hedef orada. orayı bir görsem iyi olacak.Tam söylediğim hizada derenin karşı kenarında.Derenin akarının kenarı.
Hafta sonu inşallah giderim detaylı video çekip paylaşırım şefim

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Haklısın şefim ama elde olan foto bu hayalperest defineci çok biliyorum Allah şükür onlardan da değilim bulunduğum yerden mesefasi 160 km git gel olayı zor oluyor detaylı resimlendirecektim düşüp çeneyi kırınca hiç birşey yapamadım o yzuden bu şekilde şefik
Arkadaşım geçmiş olsun inşallah
Sizinde bizi anliyacaginizi ümit ediyorum
Görmediğimize yorum yapamıyoruz
Tek görsele de yorum yapilmiyor mekanda bilgilerinize teşekkür ediyorum

dardanos

Vip Üye
Şayet bu kaplumbağa dediğiniz işaret bu güvercin ve diğer işaretlerin kuzeybatısında kalıyorsa ve Irmak bu işaretlerin güneyinden geçiyorsa bunların tam orta kısımlarına gelecek şekilde yani kaplumbağa ile güvercinlerin orta kısımlarında bir araştırma yapmanızı tavsiye ederim

Son düzenleme:

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
gördüğüm kadarıyla çizmeye çalıştım net görünsün diye
Ekli dosyayı görüntüle 32498
@GÜLBAHÇELi ustama teşekkür ediyorum kaplumbağa yi görmemiştim
Bu kamlubaga su kaplumbağası öyle olunca su ile ilgili kumluk yer der buda suya yakin olmalı baş ve kuyruk onem arz eder ustundeki M işareti iki tepe veya roma rakami ile 1000 der bu su kaynağı iki tepe arasindanmi çıkıyor tabii suyun çıktığı yer kaya altindamidur

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Bir yıldır sadece iki yerde çay demlemek istedim biri senin mekân biride bir hafta önce açılan bir konu mekanlarınıza sahip çıkın meşakkatli bir iş ama hakkını verirseniz sülalenize yeter ayrıca şanslısınız burdaki ustalar alanlarında uzman ve tecrübeli yeterki sunum açıklama ve fotoğrafları iyi tutun ustalara yerinde cevap verin mutlaka sizi sonuca götürürler hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

siname211

Kullanıcı
Şayet bu kaplumbağa dediğiniz işaret bu güvercin ve diğer işaretlerin kuzeybatısında kalıyorsa ve Irmak bu işaretlerin güneyinden geçiyorsa bunların tam orta kısımlarına gelecek şekilde yani kaplumbağa ile güvercinlerin orta kısımlarında bir araştırma yapmanızı tavsiye ederim
Nasıl bir işaret bulması gerekiyor ortasinda ? 🤗

Üst Alt