Güvercin tavuk tek civciv ve kaplumbağa çözümü için destek | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Güvercin tavuk tek civciv ve kaplumbağa çözümü için destek

TRUVA

Admin
Ucuncu Son resmin resme gore sol tarafin 10 m. ye kadar olan alani resimdeki kayanin oradan bir resim cek goreyim.

Ekli dosyalar

• 20240708_003103.jpg
    20240708_003103.jpg
    865.3 KB · Görüntüleme: 6

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Ne cihaz ne çubuk En iyisi bir Hoca 😁
Kelin merhemi olsa kendi başına sürer.
Arazide bir vesile onlarcasi ile tanıştım.
Hoca denen bu arkadaşların sadece 2 tanesini 5 vakit namaz kılarken gördüm. Bu nedenle bu arkadaşlara hoca demek bile caiz olmaz. Başka bir isim bulmak lazım.

Çoğuna şu soruyu sordum:
Sizin eleman (cin) malzemeyi görüp mu size yeri gösteriyor? Yoksa bir enerji/ışınim tespiti ile şurası diyorsunuz?
Verdikleri cevap şu: Enerjinin olduğu yeri tespit ediyoruz.

Birkaçını ikna ettim yaptığım tespitlerle bu işi bıraktılar. Zira hoca dediğiniz zatlar dahi minerale yakalaniyor, mineral olan yeri gösteriyorlar. 😀😃🙂🙃😊
Valla gerçek bu. Bu nedenle minerale yakalanan hoca dediğin kişiler ile minerale yakalanan çubukçu ve cihaz aynı. Farkları yok tespitte.

Hoca denen arkadaşlarla yola çıkıp da yüzü güleni hedefe ulasani hiç görmedim. Öyle özellikleri olsaydı bu hoca denen arkadaşların çok çok zengin ve varlıklı olmaları gerekmez miydi? Çoğunun cebinde sigarası yok.

Bu arkadaşlar sadece size şu konuda yardımcı olabilirler:
Arazide sıkıntı verecek cinler var mı yok mu? Size bildirebilirler. Gücü yeterse elemanı diğerlerini kovar. Rahat hareket edersiniz.
Yada aracınızın sigortası ve muayenesi geçtiyse yol üzerinde çevirme var mı? Eleman gidip gelir haber verir.

Baska ise yaramazlar.
Selam verip geçin.
Bu işler için asla kaale almayın.
Bu yazdıklarımı da hafife almayın.
Pür tecrübe yazdım. 🙃

siname211

Kullanıcı
Kelin merhemi olsa kendi başına sürer.
Arazide bir vesile onlarcasi ile tanıştım.
Hoca denen bu arkadaşların sadece 2 tanesini 5 vakit namaz kılarken gördüm. Bu nedenle bu arkadaşlara hoca demek bile caiz olmaz. Başka bir isim bulmak lazım.

Çoğuna şu soruyu sordum:
Sizin eleman (cin) malzemeyi görüp mu size yeri gösteriyor? Yoksa bir enerji/ışınim tespiti ile şurası diyorsunuz?
Verdikleri cevap şu: Enerjinin olduğu yeri tespit ediyoruz.

Birkaçını ikna ettim yaptığım tespitlerle bu işi bıraktılar. Zira hoca dediğiniz zatlar dahi minerale yakalaniyor, mineral olan yeri gösteriyorlar. 😀😃🙂🙃😊
Valla gerçek bu. Bu nedenle minerale yakalanan hoca dediğin kişiler ile minerale yakalanan çubukçu ve cihaz aynı. Farkları yok tespitte.

Hoca denen arkadaşlarla yola çıkıp da yüzü güleni hedefe ulasani hiç görmedim. Öyle özellikleri olsaydı bu hoca denen arkadaşların çok çok zengin ve varlıklı olmaları gerekmez miydi? Çoğunun cebinde sigarası yok.

Bu arkadaşlar sadece size şu konuda yardımcı olabilirler:
Arazide sıkıntı verecek cinler var mı yok mu? Size bildirebilirler. Gücü yeterse elemanı diğerlerini kovar. Rahat hareket edersiniz.
Yada aracınızın sigortası ve muayenesi geçtiyse yol üzerinde çevirme var mı? Eleman gidip gelir haber verir.

Baska ise yaramazlar.
Selam verip geçin.
Bu işler için asla kaale almayın.
Bu yazdıklarımı da hafife almayın.
Pür tecrübe yazdım. 🙃
Yol üzerinde Çevirmeyi nasıl görüyorlar ? 🤔

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Yol üzerinde Çevirmeyi nasıl görüyorlar ? 🤔
İmam Şibli Hz.lerinin CINLERIN ESRARI isimli bir kitabi var. Bu varlıkları anlatmakta. Neleri yapıp neleri yapamayacakları da bu kitaptan öğreniyoruz.

Bugün bu varlıkların istihbarat da kullanıldıkları da gerçek olan ayrı bir vakıa.

Bunların çok yalan söyledikleri de nefslerinin bir emaresi. Gerçi zamanimizda insan yalan söyleme hususunda cinleri geçmiş de olabilir.

Birde darb-ı mesel olan sözlerimizde;
CİN GİBİ dediğimiz kişilerde mevcut. 🙂

Genç girişimci:)

Kullanıcı
Yillardan beri Tavuk ve civcivler bir efsane olarak dil dile dolaştı.

Tek tavuk epey gördüm.
Civcivli tavuğu görmek henüz nasip olmadı.

Ne aranıyorsa %99 u işarete yakındır.
7 adımdan 71 adıma kadar.
Daha uzak olmaz. (çok nadirdir daha uzak olması. İşaret işareti goturse; son işareti bulmak gerek)
İşaretin yanından bakıldığında hedef illa gozukur, amma gören ve bilen görür. Göremeyen ve bilemeyen de çubuk cihaz desteği ile yürümek zorundadır.
Ustam Erzurumlusun herhalde başım üstünde yerin var destekçim om gel çıkartalım sana uzaklığı 1.30 dakika

Üst Alt