H harfi ve MAKAS | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

H harfi ve MAKAS

balkaya34

Kullanıcı
@TRUVA USDAM
H nin yanında kayanin icinde hediye para vardir .yakında 3 kuyu olacak. Ikisi H nin yakınında biri az uzaktır. H olan kaya bu üç kuyunun ortasındadır. Örme kuyular. Bir tanesinde malzeme olacak. Çevre kuyuları bul ,,
Yazınızı BURAYA Taşıdım usdam ,

balkaya34

Kullanıcı
H nin kuyu ile alakalı olduğu test edilmiştir abi. H varsa kuyu vardır.
@Kader25 Selam usdam,
Köydeki arkadaşı tlf 'la aradım ve sordum,Orda küçükken oynardık Üstünde zıplardık orda bir yer sallanırdı diyor yani kuyu var ama yerini bilmiyor ,Biz bunu cubukla buluruz INŞAALLAH, Usdam,

balkaya34

Kullanıcı
H nin kuyu ile alakalı olduğu test edilmiştir abi. H varsa kuyu vardır.
@Kader25 Usdam Selamlar,
Kuyuları çubukla tesbit ettik,enustteki sağdaki noktadaki kuyu diger iki kuyudan farklı, Hem.okuyunun üstünde toplama taş yığını var Hem de deyerli veriyor, diger iki kuyuda sadece boşluk kuyu veriyor, 20230930_171156~2.jpg

balkaya34

Kullanıcı
Kuyulara göre H nin olduğu yer nerede resimde
@TRUVA usdam selamlar,, kuyularin konumu ,En alttaki tek olan H harfinin tam 5 metre tahmini dogusunda,,, H harfinin Ûsd tarafindaki 5 metre tahmini Batı tarafinda, Yukardaki Yani en üstteki Taş yığıntısı olan yerdeki Biraz kuzey batı yönündedir ve 10 metre mesafede Usdam,

TRUVA

Admin
@Kader25 Usdam Selamlar,
Kuyuları çubukla tesbit ettik,enustteki sağdaki noktadaki kuyu diger iki kuyudan farklı, Hem.okuyunun üstünde toplama taş yığını var Hem de deyerli veriyor, diger iki kuyuda sadece boşluk kuyu veriyor, Ekli dosyayı görüntüle 26966

@TRUVA usdam selamlar,, kuyularin konumu ,En alttaki tek olan H harfinin tam 5 metre tahmini dogusunda,,, H harfinin Ûsd tarafindaki 5 metre tahmini Batı tarafinda, Yukardaki Yani en üstteki Taş yığıntısı olan yerdeki Biraz kuzey batı yönündedir ve 10 metre mesafede Usdam,
Sana söylemiştim kuyular H nin çevresinde diye uzak değil demiştim. Veri aldığınız kuyu hangi yöndeki kuyu. Uzakta olan kuyumu.yani farklı olan kuyumu

balkaya34

Kullanıcı
Sana söylemiştim kuyular H nin çevresinde diye uzak değil demiştim. Veri aldığınız kuyu hangi yöndeki kuyu. Uzakta olan kuyumu.yani farklı olan kuyumu
Evet 10 metre mesafesi olan kuyu, ve onun üsdü toplama taşla örtülmüş, Ve onunda yine biraz sağında farklı bir yasa köklü bir taşa yerden 40.cm.kadar yükseklikde ve yerden yukari dogu daraltma yapmış ve usd kısmınada kuyu oymuş, Yani burda kuyu var demiş,

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Yönler konusunda eminmisin sisteme uymaz tekrar kontrol edin güney batı ise farklı olan kuyu balıklamaca dalın 👍😂