Halka işareti Mezar olabilir mi ? | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Halka işareti Mezar olabilir mi ?

AhdeVefa

Kullanıcı
Coban senin gormedigin bir emareyi gormus senin gormeni istememis olabilir.
Ihtimal dahilindedir.
Isaret bilmeyen coban.kalmadi memlekette hepsi tecrube sahibi oldu.
Telefonlarinda onlarca isaret olur.

Genelde bir tanesini gosterirler.
Ikna edici aciklama alirsa birkac adet daha gosterirler. En kiymetli olarak degerlendirdiklerini hic gostermezler.

Coban deyip gecmeyelim 🤩
Hepsine selam olsun.
En başta söyledik bak taa oraya çıkmamız lazım, tamam dedi şurdan burdan derken, zorla çıktık. Buralara el değmiş gibi dinlenelim bakalım dedim. Bi ara kaybdoldu. Sonra başladı hadi gidelim diye. Ya birşey gördü bize söylemedi, yada korktu dedik, oralar kurt ayı vs var dedi, bilmiyorum. Hayırlısı be ustam. Allah büyük vesselam.

TRUVA

Admin
En başta söyledik bak taa oraya çıkmamız lazım, tamam dedi şurdan burdan derken, zorla çıktık. Buralara el değmiş gibi dinlenelim bakalım dedim. Bi ara kaybdoldu. Sonra başladı hadi gidelim diye. Ya birşey gördü bize söylemedi, yada korktu dedik, oralar kurt ayı vs var dedi, bilmiyorum. Hayırlısı be ustam. Allah büyük vesselam.
Senden önce girişi kapıyı keşfetmiş sanırım. Sen görme diye uzaklaştırmış. Senden habersiz orayı bulursa şaşma.

AhdeVefa

Kullanıcı
Senden önce girişi kapıyı keşfetmiş sanırım. Sen görme diye uzaklaştırmış. Senden habersiz orayı bulursa şaşma.
Herkesi kendimiz gibi gördüğümüz için kaybediyoruz ya, korktu düşüncesi sırf günahını almayayım diye söylediğim laf. Art niyet yok ki bizde. Allah dilediğini dilediğine verendir.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Kayadan aşağı meğil istikametince tespit yapmanız gerek. @TRUVA ustanın dediği gibi dar geçitli tünel boşluğu alırsanız doğru yerdesiniz. İki yamaç arasında rampada dikili kaya kısmına yönelerek analiz yapınız. Çevresindeki bitkeleride ele alarak ilerleyiniz.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Çobanlar kolay kolay korkmaz. Düşünsenize tek başına ayı, kurt vs demeden sürekli arazideler. Sizi uzaklaştırmak istemiş. Sağlam bir ekiple herhangi bir araç gereç olmadan tespite gidin.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Sen korkuyon galiba abi 😂😂😂neyse ki burda o saydıkların varda yok 😂😂
Benim memleketimde hepsi fazlasıyla var :) Hatta duruyorsa ayıların kış uykusundan uyanma zamanı yerde kar da olduğu bir zaman dolaşmaya çıktığımızda karda taze ayının ayak izlerini fotoğraflamıştım :) onu atarım sana :)

AhdeVefa

Kullanıcı
Kayadan aşağı meğil istikametince tespit yapmanız gerek. @TRUVA ustanın dediği gibi dar geçitli tünel boşluğu alırsanız doğru yerdesiniz. İki yamaç arasında rampada dikili kaya kısmına yönelerek analiz yapınız. Çevresindeki bitkeleride ele alarak ilerleyiniz.
Ustam bahsettiğin alan Truva ustamın dediği yer mi acaba ? yoksa sizin dikili kaya kısmı dediğiniz farklı yer mi ,fotoğrafla işaretleme yapabilirmisiniz rica etsem.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Ustam bahsettiğin alan Truva ustamın dediği yer mi acaba ? yoksa sizin dikili kaya kısmı dediğiniz farklı yer mi ,fotoğrafla işaretleme yapabilirmisiniz rica etsem.
Turuva ustanın dediği yer onay verdiğim yerdir. Dikili taş ise yine tepenin rampa belinde dikili kayalıktır. Bu kısmı bulun dibi toprakla pekiştiği kısımda ot yeşermemiş ise muhakkak görsel alayım. Normalde bu tür kayaların dibinde ot yeşerir ama bize normal olmayanı lazım. Bu sebeple keşif önemli. 🙂👍

AhdeVefa

Kullanıcı
Çobanlar kolay kolay korkmaz. Düşünsenize tek başına ayı, kurt vs demeden sürekli arazideler. Sizi uzaklaştırmak istemiş. Sağlam bir ekiple herhangi bir araç gereç olmadan tespite gidin.
Kesinlikle öyle ustam,30 yılı aşkın orada çobanlık etmekte, her yeri avucunun içi gibi biliyor.Kimsenin günahını almak istemem ,lakin o bizim ahımızı almaktan kurtulamaz.Yazık günah o kadar uğraşıyoruz.

Üst Alt