Halkalar | Define işaretleri ve anlamları

Halkalar

ali_77

Kullanıcı
arkadaşlar karmaşık bir işaret yardımlarınızı,yorumlarını ve önerilerini bekliyorum şimdiden emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum.

m.tç.i

Kullanıcı
şimdı işaretlerde halka çizilmışte olur murcla yapılmışta olur fakat senın son fotolardakı halka dedıklerınden sılındır seklınde taşlar kesılmış ve gerıye kalan şekıllerdır onlar yanlış bılgılendırme yapmamaya özen gösterelım

ali_77

Kullanıcı
ne silindiri hocam 3 halka vardı 4 üncü olan da yeni çıktı toğrağın altından.bununla beraber anahtar resimleri filan da var aynı yerde siz detaylı incelemediniz sanırım

m.tç.i

Kullanıcı
anahtar dedıgın P işaretidir dıgerlerı halka degıl kayanın üstunde 50-60cm toprak olabılır bu toprak altından çıkmış işaret statüsüne gırmez.tabiki yer sızın yerınız istedıgınız sekıl yorumlayıp istedıgınızı yapğabılırsınız ben fıkrımı söledım sadece

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
kuru dere yanına yapılmış güzel işaretler ve devamında odaları olmalı. mezarlık olarak kullanılmış da mahzenlere itafen bu işaretler yapılmışta olabilir ben anlayamadım. lakin burası bence önemsenmiş bir yer. çevrede dşikkate değer çok yer var. tamamını resimle ilerlemek zor. burası iyi çubuk ustası için yapılmış sanki. bence mantıklı olanı kara düzen yer bura demektense manyetik cihazlar, çubuklar ile veyahut yeraltı görüntüleme sistemleri gpr ler ile ilerlenmeli. böyle zorlu yerlerde boşa akan her ter damlasına üzülürüm.

çünkü işaretleri bariz olmasına rağmen işçiliği şaşırtıcak şekilde ilerleyebilir. santimler veya ufak açısal farklar bile büyük sapmalara sebebiyet verir seni de hedeften uzaklaştırır. en kolayını bulmak dediğim gibi usta gpr veya usta çubukçunun işidir.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Süper ve zorlu bir yer
Boşluk uygulama konusunda ustasını çağırıyor. Girişleri bulmak ayrı, bulduktan sonra girmek daha ayrı bir dert..
İşçilik ağır ve maddiyat ister.
Kolay gelsin.

ali_77

Kullanıcı
anahtar dedıgın P işaretidir dıgerlerı halka degıl kayanın üstunde 50-60cm toprak olabılır bu toprak altından çıkmış işaret statüsüne gırmez.tabiki yer sızın yerınız istedıgınız sekıl yorumlayıp istedıgınızı yapğabılırsınız ben fıkrımı söledım sadece
hocam birincisi onlar kırılmış bazı akıllılar size p gibi görünmüş olabilir.ikincisi toprak olabilir dediğiniz işaretlere ben kendim balyozla vurdum kırılmadı nasıl işaret olmaz.

ersan

Vip Üye
ali ustam benim cubuklarlan calictim bir urnek .
isaretinden uzak deyildim kaya mezar odamn.

ali ustam bu bir sonuca ulasilmis bir yer ama bu toparlak kabartma isaret aynen seninki gibi
bu halkali tas tam azinda giris yerin tipa gibi kulanilmistir bilesinki.

Üst Alt