Her Kuruluşun Misyonu ,

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
define mekanımızın saygı değer yöneticileri, ve sevgili üyeler;
başlıkta belirttiğim gibi,her kuruluşun her oluşumun mutlaka bir misyonu vardır.
misyon nedire kısaca değinmek gerekirse,
var oluş sebebi,neden varız ne iş yaparız?
misyonu olanın vizyonuda olmasa ,amaç yeterince hasıl olmaz.
vizyonda misyonundaki hedefi belirler. bir yıl sonra ,hangi konumda,nerede olmak istediğini amacını ,gerçek hedeflerini belirleyen düşüncedir.
kısaca anlatmaya çalıştığım bu iki sözcüğü bilmiyormusunuz da ben açıklama gereği duyuyorum. asla,şüphesiz bir çoğunuz bendende iyi biliyorsunuz.
kurandan katkı yapan bütün ustalarımızdan ve üyelerimizden ALLAH razı olsun, define sitelerinden en nezihi ve üyelerine en gerçek katkı sunan, bir sitenin bünyesinde toplanmış ,ülkemizin her bölgesinden insanlar olarak, sanki bir aile yapısında hareket etme becerisi gösterebilen tek ve lider siteyiz.
MEVLAMIZA şükürler olsunki böylesine seçkin,bir birlikteliği bizlere nasib etti. sanıyorum bu durumdan övünmeyenimiz kendimize bir pay çıkarmayanımız yoktur. olmamalıda. bu günlere hep birlikte elimizden gelen samimi gayretlerle geldik.
biz bunları bilenleriz neden anlatma gereği duyuyorsun diyenleriniz olacaktır.
misyonumuz belli. ya vizyonumuz?
değerli arkadaşlarım,her vasıftaki arkadaşım bir iki dakikalığına bir düşünsün. böyle bir müstesna birliktelik vizyonsuz olabilirmi?
olmamalı diyorsunuz değilmi*
eğer zirvede ve benzersiz örnek olma düşüncesi,bilhassa her vasıfta olan arkadaşlarımızın ortak amacı olursa ki şüphem yok ,liderliğimiz ellerimizde. anlatmaya çalıştığımı,her arkadaşım gayet güzel anlıyor. kendimizle ve arkadaşlarımızla barışık ,sorumluluklarımızın bilincinde ,yükselişimizi ,ruhun gök yüzüne çıkarken gülümsemesi gibi ,mutluluğunuda hep birlikte yaşayalım.
ALLAH a şükürler olsunki,içimizde kemale ermemiş,sorumluluğunun bilincinde olmayan bir kardeşimizi tasavvur edemiyorum.
ne incilten nede inciltilmeye zemin hazırlayacak yaklaşımlardan ,yaşca biraz büyüğünüz olarak kaçınılmasını özellikle rica ediyorum.
el ele gönül gönüle ,en iyiyi en güzeli birlikte yaşayarak,lider olma vizyonuyla, kalbi sevgiler. ALLAH a emanet olunuz.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Elhamdülillah şükürler olsun gerek yönetim gerekse üyelerimizin maddi ve manevi katkısı inkar edilemez güzellikte defineye gönül vermeyen herhangi bir kardeşimiz üye dahi olmasa hoşça vakit geçirebileceği bir site oluşturuldu forumda seviye uslup saygı sevgi on numara mevlam nazardan korusun daha iyiye daha güzele birlikte el ele kardeşlik duygusu içinde yürüyeceğiz inşAllah hedef bu işlere gönül vermiş kardeşlerimizi bilgili bilinçli ne yaptığını bilen kanun ve yasalar çerçevesinde duyarlı bir vatandaş şuuruyla tarihi dokuya zarar vermeyen bilakis koruyan kollayan kardeşlerimizle daha güzel günlere ulaşmak saygı ve sevgilerimle...

Warning

Kullanıcı
Hamd olsun şükürler olsun sitemiz saysinde sosyal medyanın sitelerinden bilhassa nefret söylemi hakaret saygısızlık her türlü yolu olan yerlerden sıkıldım soğudum ve burdaki nezih samimi muhabbetli ortamı kendi adıma söyleyeyim başka bir yerde bulamadım bulamam'da üyeliğim tadını yeni çıkarıyorum işin gerçeği ve inanın burdaki sevgili ağabeylerim (ustalarım), dostlarım, Kardeşlerim beni buraya bağladı misyonumuz belli sevgili ağabeyim vizyonumuzda belli çok şükür nezih bir ortam içerisinde bilginizden bilgi ediniyor ve çok seviniyorum yardımcı olabildiğimiz kounlarda yardımcı oluyor ve yardım alıyoruz. Bu konuda bilgisini esirgemeyen sevgili ustalarım ve dostlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Allah c.c. cümleten razı olsun inşaallah

İRON

Kullanıcı
selamun aleykum.
haklısnız mubarek beşerler.buraya takılmadan önce çizimlerin işaretlerin figürlerin anlam ve manalarında çok ama çok kıt derecede bir bilgiye sahiptim.yok denecek kadar.
buraya takıldığımdan beridir ufkum,görüşüm,ilmim,bilgim her geçen gun artmaktadır.
öyleki benim kendi toprağımda dahi bir yapının farkına sonradan vardım.
ve buda burdaki bilgi ve ilimin paylaşılmasından oldu.
sohbet konusuna gelince;gerçektende haklısınız,katılyıorum.burdki bir çok buyuk usta kardeşlerimizi
hayatımız boyunca belkide hiç görmeye bilirdik.lakin burdaki ortam hem onları hemde bizleri,
birbirimize tanıtma fırsatı verdi.
çünkü herşey insanın elinde vede iradesinin dahilndedir.
sohbet konusudnda çok faydalı samimi vede sıcak bir ortam oluşmuş vaziyette.
maşaALLAH barekALLAH diyelim.rabbim nazarlardan saklasın.
hiç bir ücret,menfeat,çıkar beklemeksizn kendi bildikleri ilim,irfan örf adet,vede görüşlerini
esirgemeyen siz buyuklerimizden rabbim razı olsun diyor,mevlam yar ve yardımcınız olması duasıyla.
hakka emanet ediyorum hepinizi...
yüce rabbim ölmüşlerinize rahmet kalanlara mağfiret ocaklarınızada bereketini ilhak eylesin...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
elhamdülillah,değerli kardeşlerimin yorumları ,dostluğun kardeşliğin ve insani değerlerin en güzeline örnek gösterilecek değerde. hepinizden ALLAH razı olsun. sizleri sevmeyen eminimki kendini de sevmeyendir. ayrı ayrı kalbi teşekkürlerimle ,yorumlarınızdan mutlu olduğumu bildirmek istiyorum.

ASİAVCI

Kullanıcı
ikizceli usdat ağzınıza sağlık bu temennilere katılmamak mumkunmu misyonumuz her zaman belli bizlerin vede üye arkadaşların katkısıyla vizyonumuzda daha da genileyecek büyüyecel işallah bunun içinde aktıviteler etkinlikler daha sık yapılmalıki güven ortamı hep daim kalsın ses getirecek değişik fikirler öneriler mekanın her zaman üst sıralarda yer almasını güncel kalmasını sağlayacaktır daha hep beraber yapacağımız cokkkk seyler var SELAMETLE