Her Kuruluşun Misyonu ,

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ikizceli usdat ağzınıza sağlık bu temennilere katılmamak mumkunmu misyonumuz her zaman belli bizlerin vede üye arkadaşların katkısıyla vizyonumuzda daha da genileyecek büyüyecel işallah bunun içinde aktıviteler etkinlikler daha sık yapılmalıki güven ortamı hep daim kalsın ses getirecek değişik fikirler öneriler mekanın her zaman üst sıralarda yer almasını güncel kalmasını sağlayacaktır daha hep beraber yapacağımız cokkkk seyler var SELAMETLE
inşaallah asi ustam inşaallah. bebe555 kardeşim sağolasın var olasın.

wolf_52

Kullanıcı
slamun ayelküm değerli ablerim ve kardeşlerim. hem saygı duyduğum bri şahsitet abim hemde hemşerim.. bu güzel samimi duygularını ve sitenin vizyornunu, paylaşdığı için teşk ediryorum yüreğine sağlık diyorum... örnek bir site ve bir o kadarda sevyelli... iyiki burdayım iyiki bulmuşum burayı... iyki varsınz......

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
haaaa ben olmıyım öyle miiiiiii :confused::(:(:confused:
çok çok özür.ya atlamışım yada , yanımda gibi hissetmiş,gerek görmemiş olabilirmiyim sence.
senin küs duruşlarına kurban olurum. başıma iş çıkartın ,her yoruma cevap vermek zorunda bırakıyorsun. ALLAH tan arkadaşlarımız bizleri iyi tanır ve hoşgörülüdürler.
yine son katılan ustalarımız,
wolf52,ertuğ ve zebun kardeşlerime kalbi teşekkürlerimle sevgilerimi iletmek isterim.

Warning

Kullanıcı
En büyük hazinemizi şu satırlarda yaşadığımıza Can'ı gönülden inanıyorum Allah cc muhabbetimizi sevgimizi saygımızı arttırsın daim eylesin inşaallah mevlam büyüklerimizi ve Kardeşlerimizi başımızdan yanımızdan eksik eylemesin inşaallah aminn

Sent from my iPhone using Tapatalk