Hergün Bir Ayet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cesur58

Kullanıcı
Sen ancak zikre(kurana)uyanı ve görmediği halde RAHMAN dan korkan kimseyi uyarabilirsin.işte onu bir bağışlanma ve mükafatla müjdele (YUNUS: 11 )

benzernick

Kullanıcı
amennavesadakna,biz allah ccher ayetine inandık ve iman ettik,selatuselamolsun onunresuluna aline ashabına ve etbaına,rabbim onun yolundan bir göz yumması kadar ayırmasın ,bizleri Müslüman kılan onu alemlere rahmet peygamberi olarak gönderdiği resulü vasıtasıyla bizlere dinini öğreten alemlerin rabbına hamd olsun. rabbimizin gazabından unun rahmetine sığınırız, O herşeyden haberdardır, gizliyide bilir gizlinin gizlisinide bilir,O bize şah damarımızdan daha yakındır.Okalpleri en iyi bilendir, ve kıyamet günü herkes önderiyle gelip yaptıklarının hesabını verecektir, o zaman kimseye kıl kadar zulüm edilmeyecek,ne mutlu onun resulünün sancağı altında toplananlara,kötülüklerden arınmış olarak cennete girenlere.

Son düzenleme:

benzernick

Kullanıcı
Cesur58 hemşehrim, hergün bir ayet diyorsun sayfanda yeni bir ayet yok, Allah cc ayetimi bitt? yoksa resullahın içinde geçmediği ayetmi arıyorsun, buşuna kendini yorma,o ayetlerin hepsi bize resullahın mübarek ağzından aktarıldı,ve paratikte nasıl yaşanılır bizzat uygulanıp günümüze kadar getirildi,ona selatselam getirmemiz gerekmezmi. Allah ve melekleri peygambere çokça salat ederler,ey müminler sizde ona çokça salat getirin ve tam bir teslimiyetle selam verin.Ahzab 56

Son düzenleme:

benzernick

Kullanıcı
hemşehrim, uygun görürsen bugünkü ayetimiz,AHZAB 56 olsun, Allah ve melekleri peygambere çokça salat ederler, EY MÜMİNLER sizde ona çokça salat getirin ve TAM TESLİMİYETLE SELAM VERİN. AHZAB 56. sözümüz semiğna ve itağna olması dileğiyle.

wolf81

Kullanıcı
Al-i İmran 26.Ayet: (Resûlüm!) De ki: Mülkün gerçek sahibi olan Allah´ım! Sen mülkü dilediğine verirsin ve mülkü dilediğinden geri alırsın. Dilediğini yüceltir, dilediğini de alçaltırsın. Her türlü iyilik senin elindedir. Gerçekten sen her şeye kadirsin.

cesur58

Kullanıcı
Ve elçi dedi ki: "Rabbim gerçekten benim kavmim, bu Kur'an'ı terkedilmiş (bir kitap) olarak bıraktılar."FURKAN :30
ARKADAŞLAR işlerden dolayı siteye giremediğim günlerde sizlerinde hergüne bir ayet yazıp burayı boş bırakmazsanız sevinirim saygılar

cesur58

Kullanıcı
hemşehrim, uygun görürsen bugünkü ayetimiz,AHZAB 56 olsun, Allah ve melekleri peygambere çokça salat ederler, EY MÜMİNLER sizde ona çokça salat getirin ve TAM TESLİMİYETLE SELAM VERİN. AHZAB 56. sözümüz semiğna ve itağna olması dileğiyle.
ALLAH ve melekleri peygamberi desteklemektedir. Ey inananlar siz de onu destekleyin, gereken saygı ve itaati gösterin.
Allah ve melekleri peygambere destek oluyorlar. Ey iman edenler! Siz de peygambere destek olunuz, ona yürekten bağlılığınızı ifade ediniz.
salavat çekin demiyor hattab kardeşim .sen tartışma çıkartıp beni yine bamlatmak veya temamen siteden uzaklaştırmak istiyosun bunun farkındayım .eger yöneticiler sana uyup bana uzaklaştırma verirlerse onlarıda ALLAHA havale ediyorum.

benzernick

Kullanıcı
ayetin devamınıda yazsaydın konu daha iyi anlaşılırdı,müsade ederseniz ki etmişiniz zaten ben yazayım, işte böylece biz her peygambere suçlulardan bir düşman kıldık, hidayete götüren ve yardımcı olarak rabbın yeter,FURKAN31

benzernick

Kullanıcı
bu yazdığın meali gönderde bzide okuyalım,hangi mealden okuyorsun bunları,hemşehrim senı banlatma gibi bir niyetim yok,şurda iki hemşehri yazışıyoruz ilmi çerçevede kaldığımız sürece problem yok,bura benim babamın sitesi değil senin kadar bizde o rizki taşıyoruz,rahat ol.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...