Ikizceli Ustamiz Kayboldu | Sayfa 8 | Define işaretleri ve anlamları

Ikizceli Ustamiz Kayboldu

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
ikizceli abi yasliyim yasliyim diyon gençmişsin yahu maşallahın var. Allah uzun ömür versin Sevdiklerinle beraber.
sen onu birde bana sor o resimde ki gün inan tozumu attı kocaman bir daga çıkarken bana depar attı ben yanına varana kadar abtesini alıp namazını kılmış tesbih çekiyordu inişi yazmıyorum .

TEVFiK

Vip Üye
sen onu birde bana sor o resimde ki gün inan tozumu attı kocaman bir daga çıkarken bana depar attı ben yanına varana kadar abtesini alıp namazını kılmış tesbih çekiyordu inişi yazmıyorum .
S.a. Yemin ile İkizceli Ustamın Helali var Maşallah'ı var Allah Nazarlardan korusun.bende yaşlı biri sandım ama sandığım gibi olmayışı beni sevindirdi.benim yanımda Genç delikanlı oldu.:( Saygılar.:rolleyes:

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
S.a. Yemin ile İkizceli Ustamın Helali var Maşallah'ı var Allah Nazarlardan korusun.bende yaşlı biri sandım ama sandığım gibi olmayışı beni sevindirdi.benim yanımda Genç delikanlı oldu.:( Saygılar.:rolleyes:
tevfik ustam gençtir kendisi bana sor beraber çok yol yaptık asiusta karekukır hocaismail biz biliriz:):):):):) peşinden soluk soluga nede olsa tereyağıyla büyümüş.

TEVFiK

Vip Üye
tevfik ustam gençtir kendisi bana sor beraber çok yol yaptık asiusta karekukır hocaismail biz biliriz:):):):):) peşinden soluk soluga nede olsa tereyağıyla büyümüş.
(maşallah)(maşallah)demek bende sizin ile beraber olsam Sayın ankara ustam hapı yuttum yarı yolda kalırım herhalde (ağla) Allah sizleri Nazarlardan korusun.(melek)
ben size ancak oturup çay demlerim.tabii onuda başara bilirsem :eek::D:D
ben gibi ihtiyarlar için ekmeğin içi,yolun inişi,Alanın (Arazinin) genişi olması lazım :D tabii İkizceli ustam herşeyi Naturel yiyip içiyor (maşallah)Saygılarımla.