Ikizceli Ustamiz Kayboldu | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

Ikizceli Ustamiz Kayboldu

TEVFiK

Vip Üye
karşılıksız sevenlerimiz bir elin parmağını geçmeyecek kadar azmış.gözden uzak olan gönülden de düşüyor.
ben öncelikle , konuyu açan SUİKAST kardeşime ,ayrıca katılan değerli dostlarıma sonsuz muhabbetle saygı ve sevgilerimi sunuyorum.
kendilerinin şahsıma bir gereksinimi olursa 18 haziran ramazan başlangıcına kadar emirlerinde olacağımı bildirmek istiyorum.
sevgili suikast kardeşim konuyu okurken yazmışsın, kalbi teşekkür ederim. gönülden hoş bulduk.
gönlümü hoş ettin. RABBİM de seni bütün hoşluklarla güzelliklerle bitlikte eder inşaallah.
S.a. (maşallah)Sayın Ustam Hoş Geldiniz vallahi sizi çok Özledim (ağla) ahhhh bir tlf.numaranız olsaydı ben sizi arayıp birazcık rahatsız edecektim.sesinizi bile duymak bana yetecekti.
Sevgi ve Saygılarımla

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
YÜCE RABBİM sizlerden razı olsun. AYRI cevaplayarak kirlilik yaratmak istemiyorum. emin olunuz sizleri sevenlerdenim. çoklarınızla gönül bağımı bilirdim ama suikast kardeşimin ilgisi güzel bir süpriz oldu. dik ve kararlı duruşu bende farklı bir duygu yaşattı. kendisine tekrar sonsuz teşekkürler ediyorum.
tevfik ustam telimi mesajlarım. konuya katkı yapanlardan dileyen olursa ,şüphesiz onlarada mesajlamak kendilerine duyduğum yakınlığın gereğidir.
sevgiyle kalınız,ALLAH a emanet olunuz.
temmuz sonuna kadar ankaradayım. ömrüm olursa ,yolu düşen veya dileyen dostlarımı ağırlamak benim için bir onur bir mutluluk vesilesi olacaktır.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Aleykümselam hocam hoş geldin ne yalan söyliyim özledik valla.. ramazanı yaylada geçirmeyi planlamışsın anlaşılan ooh.. ne ala...tabi bayramıda..Mevlam sağlık sıhhat ve afiyetler versin işlerini kolay ürününü bol kazancını bereketli eylesin hayırlı ramazanlar dileyelim inşAllah...

ikizceli

Vip Üye
değerli arkadaşlarım , nazik ilgilerinize ve teveccühlerinize çok teşekkür ederim.
YÜCE RABBİM, mubarek günler hürmetine ,kalbiniz gibi bütün güzellikleri sizlerle beraber eder inşaallah. hepinize kalbi saygı ve sevgilerimi sunarım.

ikizceli

Vip Üye
hoş bulduk bozkurt kardeşim. orta çaplı bir görünümde ama malumunuz fiyatlar yüksek. inşaallah cümlemize hayırlı olur. teşekkür ederim.
sağ olsun ankaralı ustamız arada arar hatırımı sorar selamlarınızı iletirdi.