Ikizceli Ustamiz Kayboldu

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
evelden telfonlaşıp bulşacakdık ustamla,lakin benim yeğenin 1 yaşındaki kızı lavabo açıcı içdi,perişan olduk,şimdi sıhadı iyye gidiyor,en son telfondan konuşduk,ikizceli ustamla bu hafta bulşacağız rabbim nasip ederse,ustamla gezeceğiz,herkeze çok selamı var....
Geçmiş olsun ustam

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
evelden telfonlaşıp bulşacakdık ustamla,lakin benim yeğenin 1 yaşındaki kızı lavabo açıcı içdi,perişan olduk,şimdi sıhadı iyye gidiyor,en son telfondan konuşduk,ikizceli ustamla bu hafta bulşacağız rabbim nasip ederse,ustamla gezeceğiz,herkeze çok selamı var....
Ustam cok gecmis olsun kusura bakma bilmiyorduk ALLAHİM yegenimi sizlere bagislamis

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Aleykümselam ustam Mevlam acil şifalar ihsan eylesin iş yerinden bir arkadaşımız intihar etmek işin porçöz içmişti bundan on yıl kadar oldu eseri bile kalmadı çabuk iyileşir inşAllah...

wolf_52

Kullanıcı
Wolf ustam geçmiş olsun Allah c.c sifa versin. Iyi olur inşallah

çok geçmiş olsun yiğenimize

Ustam cok gecmis olsun kusura bakma bilmiyorduk ALLAHİM yegenimi sizlere bagislamis

Aleykümselam ustam Mevlam acil şifalar ihsan eylesin iş yerinden bir arkadaşımız intihar etmek işin porçöz içmişti bundan on yıl kadar oldu eseri bile kalmadı çabuk iyileşir inşAllah...

Ve Aleykumselam Wolf ustam geçmiş olsun Allah c.c sifa versin. Iyi olur inşallah Saygılar
allah razı olsun ustalarım amin inşallah şimdi daha iyi, sabu, baş üstüne güya bu gün telfon açacakdım, lakin akşama kadar servisden gelmedim yeni bakım sösleşmesi yaptık, bir kurum la, full time ordayım:(