Ikizceli Ustamiz Kayboldu | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

Ikizceli Ustamiz Kayboldu

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
sağolasın ersan ustam. hoş bulduk sefa bulduk.

fındık bahçelerinin gölgesinde, günlük 9-10 kişiyle ,gördüğünüz üzere bahçe bakımı yaptırdım.
güzel çalıştıkları günlerde özel ızgaracım hazır kıta . onlarla birlikte doğayla baş başa iki yılın özlemini doyasıya çıkardım,ALLAH ın izniyle.
stresten ,yoğun trafikten uzak ,bol oksijenli memleket havası...
bende sizleri özledim. hepinize teşekkür ediyorum

Yanlızefe

Çırak
Kullanıcı
hoşgeldin abi Allah bereket versin inş.
karşılıksız sevenlerimiz bir elin parmağını geçmeyecek kadar azmış.gözden uzak olan gönülden de düşüyor.
ben öncelikle , konuyu açan SUİKAST kardeşime ,ayrıca katılan değerli dostlarıma sonsuz muhabbetle saygı ve sevgilerimi sunuyorum.
kendilerinin şahsıma bir gereksinimi olursa 18 haziran ramazan başlangıcına kadar emirlerinde olacağımı bildirmek istiyorum.
sevgili suikast kardeşim konuyu okurken yazmışsın, kalbi teşekkür ederim. gönülden hoş bulduk.
gönlümü hoş ettin. RABBİM de seni bütün hoşluklarla güzelliklerle bitlikte eder inşaallah.
hoşgeldin abi;
cenazemde olmasin çelengim top arabam.
Tabutumu taşısın dört tam inanmış adam...! N.F.K. azlık iyidir ustam. :)

TEVFiK

Vip Üye

Sayın Ustam çok Özür dilerim ama siz burada çay içen kişimisiniz.? yoksa.

Burada göründüğü gibi (maşallah)etleri kızartanmısınız.?.hehehheheeeee burnuma geldi kokusu..gecenin bir vaktinde canım mangalda et istedi.:D :D
Sevgi ve Saygılarımla.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Abi hoş geldin
Özledim seni
Fırsat bulup arıyamıyarım
Hakkını helal et
Diğer dost ve abilerdende özür dilerim
Biraz yoğunluk var :(
En kısa zamanda tek tek hepinizi arıyacam
Duanızı esirgemeyin
Vesselam

Mekanı TapaTalk dan Takip Ediyor

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

Sayın Ustam çok Özür dilerim ama siz burada çay içen kişimisiniz.? yoksa.

Burada göründüğü gibi (maşallah)etleri kızartanmısınız.?.hehehheheeeee burnuma geldi kokusu..gecenin bir vaktinde canım mangalda et istedi.:D :D
Sevgi ve Saygılarımla.

ah tevfik ustam, öyle genç olsam bu tecrübemle de 100 bin gayma borcum olsa ne yazar...
o arkadaş göbeğinden anlayacağın gibi,kolayı sağına almış ,ben çekerken bile ağzı durmuyor.
devamlı işlerim olduğunda çağırdığım ekip başı diyelim.
bense asi ve ankaralı ustaların arasındaki ihtiyar fani. asi ustanın memleketinde mantara gitmiştik. bunlarda güya genç olacak,mantar torbasını elime vermişler. bende işime o kadar titizimki,foto çekilirken bile elimden bırakmıyorum:D
mangal başıda en yakın emekli bir komşum.
ALİ VELİ ustam ALLAH işlerinde kolaylıklar ve bereketler versin. bende bu kısa zaman içi,nde sizleri özledim.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
şimdi ayrı kalmanın hüznü depreşti özledik be ustam bu aralar bir araya gelelim derim

TEVFiK

Vip Üye

ah tevfik ustam, öyle genç olsam bu tecrübemle de 100 bin gayma borcum olsa ne yazar...
o arkadaş göbeğinden anlayacağın gibi,kolayı sağına almış ,ben çekerken bile ağzı durmuyor.
devamlı işlerim olduğunda çağırdığım ekip başı diyelim.
bense asi ve ankaralı ustaların arasındaki ihtiyar fani. asi ustanın memleketinde mantara gitmiştik. bunlarda güya genç olacak,mantar torbasını elime vermişler. bende işime o kadar titizimki,foto çekilirken bile elimden bırakmıyorum:D
mangal başıda en yakın emekli bir komşum.
ALİ VELİ ustam ALLAH işlerinde kolaylıklar ve bereketler versin. bende bu kısa zaman içi,nde sizleri özledim.
S.a. Sayın Ustam çok güzel bir fotoğraf Maşallah Sizin gönlünüz genç,Ruhunuz genç,ve tabii kendinizde genç'siniz Allah Sağlıklı Uzun Ömür versin.Borç vermesin çok zor.( ben sizin yanızda Sizlerin yanınızda Eski bmc kamyonu gibi dökülüyorum ne yazıkki :eek::D:D )ben yine baltayı taşa vurmuşum'da haberim yok.bilemediğimden dolayı yanlış düşünüp görmüşüm.Rahmetlik Babam derdi.Kişi yüzünden belli olur kişiliği derdi çokta doğru söylemiş..şimdi bakıyorumda Kukır,siz ve Asiavcı ustamın yüzünüzden Nur aydınlanıyor.Maşallah Üçünüzde birbirinizden değerli ve Kıymetli Kişiler olup Sizleri çok seviyor ve Saygı duyuyorum.İnşallah Ankaraya geldiğim zaman Mutlaka Sizleri göreceğim Saygılarımla.