İlginç Taş

Serhat

Kullanıcı
Cevap: İlginç Taş

S.a Korkut ustamda açıklamış Bu Böyle Yeterli değil Bence Bu İşaret dediğimiz OzamanKi şartlara göre Bir Amaç için yapılmışta olabilir ve kayanın toprak altında kalan kısmındaki diğer ibarelerde çok önemlidir diye düşünüyorum lafın kısası iyi incelenmesi tüm detayların kontrol edilmesi gereken bir yer.Saygılarımı sunarım ALLAH(c.c);a emanet olun ..

naftabar

Kullanıcı

şimdi naftar kardeşim şunu sana böyle açıklıyım bazen öyle işaretler olurki insan aklı durur adeta bir defineeci şöyle düşünmei
ateş olmayan yerde duman cıkmaz misali
işaret vara eşittir mezar mezar var ise eşittir define misal diyelim bulmuş olduğun işaRET OLMaya bilir İHTİMALİ VAR ama yapcağın şey çevreyi incelemek başka iaşret varmı yokmu buna dikat etmelisn es geçme yane işaret hiç bir zamn tek olmaz yoksada toprak altında gözükmeyen deolur bunun için kesin yorum yapmak insana yakışmaz sen çevreyi elem kulem et başka iaşret bulursun muhakak saygılar
Korkut ustam zaman ayırdığınız için teşekkür ederim, dediklerinizi uygulayacağım. Bir şikayetim var size, r.resim ustayı tanıyorsunuz değil mi? Bu arkadaşa bir bak dedim baktı dedi foruma yükle ustalar yorumlasın:( Sizden ricam ustam r.resim ustaya bir rica edinde benimle bir bu kayanın olduğu yere gelsin:p diyorki Bozkurt kardeşimiz boşunamı forum sitesini kurduimage

naftabar

Kullanıcı

S.a Korkut ustamda açıklamış Bu Böyle Yeterli değil Bence Bu İşaret dediğimiz OzamanKi şartlara göre Bir Amaç için yapılmışta olabilir ve kayanın toprak altında kalan kısmındaki diğer ibarelerde çok önemlidir diye düşünüyorum lafın kısası iyi incelenmesi tüm detayların kontrol edilmesi gereken bir yer.Saygılarımı sunarım ALLAH(c.c);a emanet olun ..
Vakit ayırıp açmış olduğum konuyu incelediğiniz için teşekkürler ustam:cool: fikirlerinizi dikkate alacağım sağolun:cool:

BatıBeyi

Yasaklı
Yasaklı

Korkut ustam zaman ayırdığınız için teşekkür ederim, dediklerinizi uygulayacağım. Bir şikayetim var size, r.resim ustayı tanıyorsunuz değil mi? Bu arkadaşa bir bak dedim baktı dedi foruma yükle ustalar yorumlasın:( Sizden ricam ustam r.resim ustaya bir rica edinde benimle bir bu kayanın olduğu yere gelsin:p diyorki Bozkurt kardeşimiz boşunamı forum sitesini kurduimage

R.RESİM ustamı sizle buyere gelsin demk istedin:? :) söylerim tabi gelsin

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

s.a

ustam işaretin güzel,Allah muavvaf etsin inş.farklı resımlerde eklesen daha guzel olur.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

:Dİlginç:D
silah?

TRUVA

Admin

Bu taşın bir yanınada suyun yada akıtılan kanın aktığı yönde karşıda dere ve derenin diğer yanında tepe mevcutmu? 200-300 metre civarında??

naftabar

Kullanıcı

Bu taşın bir yanınada suyun yada akıtılan kanın aktığı yönde karşıda dere ve derenin diğer yanında tepe mevcutmu? 200-300 metre civarında??
Vakit ayırıp yorum yaptığınız için teşekkürler:cool: değerli ustam sorunuza en kısa zaman içinde cevap vereceğim:cool: