Iş | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

esrarengiz2828

Kullanıcı
el becerin var ise, ona yönel hobi ile başlar, yaptıgın şeyler beğenilir, onları satmaya başlayarak birseyler cıkabılır.
sermaye yok ise böyle, sermaye varsa mütahitlik yap :)
Ustam mutaitlik paran olsa da sıkıntı bu zamanda isbitirmislik olması gerekir bu daha ise yeni başlayıp yapacağı kişi için geçerli değildir

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

esrarengiz2828

Kullanıcı
Memleketini soyle bı iş söyleyeyim sana yapabilirsen mevsim iyi ise

esrarengiz2828

Kullanıcı
Sen yaptinmi bunu usta. Biz başta şekerden kaybettik
Bunuda yapacak paran yoksa hiç bı iş düşünme derim şekerden neden kaybettin onu anlamadım sade bir kovan alsan bile bir senede çoğalır şeker takviyesi ile bı sonraki dönem güçlü bı şekilde işe koyulur ve sonraki dönemlerde organige donebilirsin şekersiz bal üretimi

meinblauesleben

Kullanıcı
Çuval çuval şekerden bahsetti ya espirisine söyledim ama köyde yapilabilir bahçede vs.

blutx

Kullanıcı
Boş vakitlerimde ekstra Dağdan bulumbuşuk denilen böreklik ot toplayıp kilosu 10 veya 15tl den satıyorum pazar köşelerinde !günlük 30 veya 40 kg satıldığı oluyor 350 veya 400tl kalıyor temiz para çalışan aç kalmaz.Uzun dönem için mantarcılığı düşünüyorum ufak bir tesis yapıp mantar yetiştirmek kafamdaki...+ dağda tektekçilik yapıyorum şans olursa oradanda hatırı sayılır bişeyler alıyorum ( müzeyle irtibatlı tabi )ve koleksiyonerlik yapıyorum ufak çaplı bu işide bütümeyi düşünüyorum

Son düzenleme:

gıral

Vip Üye
Hatırladığım kadarıyla gençdelikanlısın sana tavsiyem gitbirustanın yanında işöğren meslek sahibiol Allahbüyüktür nasiplendirir İnşallah meslek altınbileziktir unutma