Iş | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

esrarengiz2828

Kullanıcı
Hatırladığım kadarıyla gençdelikanlısın sana tavsiyem gitbirustanın yanında işöğren meslek sahibiol Allahbüyüktür nasiplendirir İnşallah meslek altınbileziktir unutma
O bilezikten bizde var emme geçim zor hec kolay değil artık elinin emeğini almak [emoji6]

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gıral

Vip Üye
O bilezikten bizde var emme geçim zor hec kolay değil artık elinin emeğini almak [emoji6]
Doğru diyorsun ustam haklısın yerden göye kadarhemde sanakatılıyorum benim kollarımda dolu çokşükürki yine meslekvarda sebepleniyoruz yabuda olmasaydı dahazor olurdu tamamemeğin karşılığını şimdilerde tastamam veren kalmadı amanedecez yasabır diyecez Allahçokbüyük yeterkibiz ona vazifelerimizi yapalım herşeyinsahibi o bize takdir ettiğine razıolmayı bilelim onabir teslimolalım işte gömünün alası bu ustam

meinblauesleben

Kullanıcı

Ustam dediğin gibi dişaridan baktiğinda emeginin karsiligi verilmiyo gibi tabi sizler daha iyi bilirsiniz tabi meslek öğrenmek gerekli, benim de azbuçuk mesleğim var meslek lisesinden mezunum zaten

meinblauesleben

Kullanıcı
Boş vakitlerimde ekstra Dağdan bulumbuşuk denilen böreklik ot toplayıp kilosu 10 veya 15tl den satıyorum pazar köşelerinde !günlük 30 veya 40 kg satıldığı oluyor 350 veya 400tl kalıyor temiz para çalışan aç kalmaz.Uzun dönem için mantarcılığı düşünüyorum ufak bir tesis yapıp mantar yetiştirmek kafamdaki...+ dağda tektekçilik yapıyorum şans olursa oradanda hatırı sayılır bişeyler alıyorum ( müzeyle irtibatlı tabi )ve koleksiyonerlik yapıyorum ufak çaplı bu işide bütümeyi düşünüyorum
Çalişana Allah rizkini veriyo ustam o konuda şüpe yok Allah bereketini artirsin ustam

izmirli

Kullanıcı
Şuan benimde kafamı kurcalayan bir soru bu. 30lu yaşlarda olmam ve aynı zamanda Üniversite öğrencisi olmam maddi açıdan beni zorluyor. İnternet üzerinden para kazanmak için biraz araştırma yaptım oooo insanlar neler koymuş neler .Yok zincir yok halka yok grup kurcan yok şu yok bu Para kazanmak imkansız hale gelıyor. Halen araştırma içerisindeyim. Umarım güzel bir iş bulunur.

meinblauesleben

Kullanıcı
Şuan benimde kafamı kurcalayan bir soru bu. 30lu yaşlarda olmam ve aynı zamanda Üniversite öğrencisi olmam maddi açıdan beni zorluyor. İnternet üzerinden para kazanmak için biraz araştırma yaptım oooo insanlar neler koymuş neler .Yok zincir yok halka yok grup kurcan yok şu yok bu Para kazanmak imkansız hale gelıyor. Halen araştırma içerisindeyim. Umarım güzel bir iş bulunur.
ab6dfdb87c7433fa6da5282bde2778b1.jpg
bu siteleri de incele david ustanin söylediği siteler

izmirli

Kullanıcı
Baktım meinblauesleben ustam ama biraz karmaşık geliyor bana. Sistemi anlamam 3 saat sürdü. Bu işten para kazanmam da bir 3 yılı bulur herhalde :D