İşaret hakkında bilgisi olan | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

İşaret hakkında bilgisi olan

TRUVA

Admin
Mavi isaret ettiğim alanı pikseli yüksek bütün bir resim çek hedefi göreyim. Siteye ekran görüntüsü olarak atma resmi. detayları göremiyorum.yaklasinca bisey görünmüyor

Ekli dosyalar

• 20220717_010628.jpg
    20220717_010628.jpg
    14.1 KB · Görüntüleme: 18

TRUVA

Admin
Işaret ettiğim yer olabilir .üzerinde işaretler olması lazım. Gidince gerekirse temizle bir bak oraya.yandaki X olan yerin ifade etttiği yer olma ihtimali yüksek

Ekli dosyalar

• 20220717_020018.jpg
    20220717_020018.jpg
    1.9 MB · Görüntüleme: 21

KANAS_USTA

Admin
Yeriniz çok güzel ama emeğiniz anlatımınız çevre hakimiyetiniz hiç yok desem yeridir. Görmüş gelmişsiniz. Cidden muvaffak olmak istiyor iseniz, çevreyi 300 m cemberde gez gor kayaları dikkatli incele değirmen şelale patika mağara Dere kıyısındaki kayalar, kayalık, yamaç...vs bunlar senin nirengi yerlerin. Parasıda odasıda tüneli de olan bir yerdesin hepsi ayrı ayrı yerde.
Emek vermezsen yapılacak her yorum eksik kalır...

Sagopazeya

Kullanıcı
Yeriniz çok güzel ama emeğiniz anlatımınız çevre hakimiyetiniz hiç yok desem yeridir. Görmüş gelmişsiniz. Cidden muvaffak olmak istiyor iseniz, çevreyi 300 m cemberde gez gor kayaları dikkatli incele değirmen şelale patika mağara Dere kıyısındaki kayalar, kayalık, yamaç...vs bunlar senin nirengi yerlerin. Parasıda odasıda tüneli de olan bir yerdesin hepsi ayrı ayrı yerde.
Emek vermezsen yapılacak her yorum eksik kalır...
Merhaba hocam işten dolayı uzak kaldim evet dedginiz gibi çok bilgiye sahip değiliz sizin gibi ustalar sayesinde ben bu kadar yol aldım hiç bir rikrim olmadan buralara kadar geldim bu konulara çok meraklıyım dediğiniz gibi nereye baksam bir yerde işaret buluyorum ama izinsiz hiç Bir şey yapmak istemem sizin sayenizde birazdaha araştırma yapıp tam noktayı bulmadan ilerlemek istemiyorum detaylı resim çekip tekrardan aticam yorum karınız için çok teşekkür ederim