Işaretli Taş Ve Ermenice Rakamlar

oguzseval.simsek

Kullanıcı
uploadfromtaptalk1433534164950.jpguploadfromtaptalk1433534177093.jpg ustalarim ilk foto nun olduğu yerden belirtilen ok istikametine yaklaşık 77 mt (ermenice 77 rakami varmış üzerinde) gittikten sonra bu ikinci fotodaki taşı tepede yarısı toprak altında bulduk yandaki yatay kesitleri köprü olarak yorumladik dikey çizgiyi alttaki yol yamuk çizgiyi de yakınından gecen dere olarak yorumumuzu yaptık artik dogrumu yanlismi bilmiyorum son altıncı ermeni köprüsünün ayağının dibinde ××××× marka alan tarama sinyal verdi sonra ×××××× ××××× ×× cihazimizi tuttuk gösterdiği sonuç bizi memnun etti 50cm derinlikte 40cm lık kıymetli bir şey var dedi bizde saltelim aktif edip tekrar baktık bu sefer doğru düzgün bir şey demedi ××××××××××
×××××××× verdik sonuc husran. Yardımlarınızı bekliyorum sayın ustalarim.

Değerli üyemiz mesajlarımızda , c i h a z marka ve model adı belirtmek
Kaçak kaziyi teşvik edecek nitelikte, "Yasak Kelime", kırdık, parçaladık gibi ifadeler kullanmak FORUM KURALLARINA aykırıdır.
Bu yuzden mesajınızda düzenleme yaptım. Tekrarı halinde ilgili kuralın ihlali gereğince ceza uygulanır.
Ayrıca konu basliginizda konuya uygun olmalidir. Bununla ilgili olarakta konu başlığını değiştirdim.
KOMANA

Moderatör tarafında düzenlendi:

oguzseval.simsek

Kullanıcı
Üstünde herhangi biz şey yok ustam sadece sağında hac işareti gibi bir t var elimde başka foto yok cekmekde aklıma gelmedi ustam

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Sanki gorunen yan tarafinda oyma birsey var gibi gorunuyorda ondan sordum birsey yok diyorsaniz ok

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

oguzseval.simsek

Kullanıcı
Ustam Harita o odayimi tarif ediyor yoksa taşın olduğu yerde bir odamı var onumu söylüyor