Istavroz Ve Mezar Işaretleri | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Istavroz Ve Mezar Işaretleri

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Amin ecmain
Doğrudur
Bu çok detaylı bir konu
Sihir büyü tilsim gibi mevzularla ilgili netten bilgi alabilirsiniz
arkadaşın konusunu dağitmamak adına bu konuda fazla bir şey yazmak istemiyorum
Selametle

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

blutx

Kullanıcı
Yer güzel ve zor ustaların dedi gibi tılsım v.s kullanılmış olabilir ,tabi zamanında soygunu yemediyse değerli çok sey bulunabilir.*****

Moderatör tarafında düzenlendi:

wolf_52

Kullanıcı
komana ustam gerkeni söylemiş,6 cı resim dikatimi çekdi 2 çeber 1 sinin ortadan bölen dikey çizgi ve 3 gen, erkek mezarı olduğnu söylüyor,çenber ise kuyu girişli,yada kapalı mağra diyor, ortasından bölünen çenber,dere kenarında zeminde görmüşlüğüm vardır, 5 mt 50mt özelikle verir.... we diyer kat saysı 500mt , benim görüşüm kuyu girişli odanın olmasıdır,ustlarımızın yazdıklarını not al sahada değerlendirp çözüme ulaşmanızda yardımcı olacağından eminim....

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
konuda kan akıtmak ile ilgili yorumlar olmuş, arkadaşların yanlış anlamısına mahal vermeyelim, bu kan tavuk vb.. hayvanlar ıcın gecerlı. bazı kendını bilmezler sağda solda insan kanı falan dıyorlar, bu saçmalamanın yanı sıra vahşetin habercısıdır. tonlarca altın oldugunu bilsek bunu yaparmıyız. bir insanın canını hiçe sayarmıyız. böyle bir şeyi kım teklıf edıyorsa kesinlikle cahilliğin nirvanası olur bu. bunu teklif eden kişi bizzat bu cinayetin sebebi ve azmettiricisi olur. lütfen dikkat edelim. (burada yorum yapanlardan bahsetmıyorum)

blutx

Kullanıcı
Bozkurt usta zaten hayvan kanından bahsettim prosötürüde budur,diğer türlü günaha girer o işten hayır gelmez.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Bozkurt usta zaten hayvan kanından bahsettim prosötürüde budur,diğer türlü günaha girer o işten hayır gelmez.
kardeşim, yorumumun senınle hiç alakası yok, sen bilgini paylaştın, senin ve bu konunun dışında bir uyarma yapmak ıstedım. bu kanın hayvana ait olacagını oldugunu bilmeyen kişiler var. velevki bilsin ve yanılıp insan olması gerekıyor dıye bılgı alsın, tılsım onun peşini bırakmaz, lanet onun üzerine olur. dünya malı için canice fikirlere kapılmamak lazım. kazı başında bir şey buldugunu sanan ve o anda ortak sayısını azaltmaya çalışan insanların oldugu bir dunyadayız buna binaen yazıyorum bunları. ayrıca MAVRAN ustam da ozelden bununla alakalı bilgi verdi, yaşanmışlıklar var vs..( duyulan yaşanmışlar)

metin77

Kullanıcı
Ruhban sınıfından iki kişiye ait mezar ve kutsal alan.
Ekli dosyayı görüntüle 1056
Ok yönünde on metre kadar mesafede kare veya yuvarlak bir taş ara
Yoksa hafif tumsek bi yer
Altta iki Odalı mezar
Yalnız uyarıyorum kuvvetli papaz büyüsü var
Ben olsam oralarda fazla durmazdım.
Ha uğraşırım diyorsan dürüst ilim sahibi bi hoca Bulun.
Çalışma yapilirken olabilecek muhtemel gariplikler
Ağlama inleme sesi
Köpek uluması
Yılan kurbağa görüntüsü
Yer sarsıntîsı gibi hissetme
Aşırı huzursuzluk stres
Burun kanaması
Baygınlık
Çığlık duyma
Nal sesi

Simdilik bunlar
Allah yardımcınız olsun

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ustam ben olsam asla gitmezdim :) korktum inan.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi