Istavroz Ve Mezar Işaretleri | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Istavroz Ve Mezar Işaretleri

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
eski medeniyetlerim yaşam yeri var burada onların yaptıkları işaretlere var sonradanda yapılan var burada kuyu kaptılmış mağara kapatılmış tepede iki yığma olmalı susuz yaşam olmaz suda mutlaka olmalı

ZİRVE

Kullanıcı
eski medeniyetlerim yaşam yeri var burada onların yaptıkları işaretlere var sonradanda yapılan var burada kuyu kaptılmış mağara kapatılmış tepede iki yığma olmalı susuz yaşam olmaz suda mutlaka olmalı
çalkaya ustam.kazı esnasında yılan çıkınca bu dereye akan su kaynaklarına bırakılır.tılsımı böyle bozulur gibi bilgiler mevcut.pe3ki yılan değilde,bi kirpi çıktı diyelim.veya başka bi canlı fare,kurbağa,v.s.ne yapılması gerek.karşıdan geçen köpek sürüleri,sonra rüzgar,fırtına,sesler,ve finalde beyaz sakallı bi dede,kuyuda şiş çakılı duruyor.yaklaştıkça şiş sağa sola eğriliyor.gelen yaşlı dede kuyuya eğiliyor.vaybe diyor.ve büyük bi ateş çıkıyor.ve gidiyor.çıkan kirpiyide bi mendile koyup bağlıyorlar.bikenara koyuyorlar. fakat daha sonra baktıklarında oda yok oluyor.b u olay gerçektir.kuyunun içindeki şahıs hala yaşıyor.dışardaki arkadaşlarıda onu kuyuda bırakıp kaçıyorlar korkudan dede gelirken.hoca önceden olacakların hepsini söylemiş.korkmayın demiş.ama nerdeeeee.

ZİRVE

Kullanıcı
Ruhban sınıfından iki kişiye ait mezar ve kutsal alan.
Ekli dosyayı görüntüle 1056
Ok yönünde on metre kadar mesafede kare veya yuvarlak bir taş ara
Yoksa hafif tumsek bi yer
Altta iki Odalı mezar
Yalnız uyarıyorum kuvvetli papaz büyüsü var
Ben olsam oralarda fazla durmazdım.
Ha uğraşırım diyorsan dürüst ilim sahibi bi hoca Bulun.
Çalışma yapilirken olabilecek muhtemel gariplikler
Ağlama inleme sesi
Köpek uluması
Yılan kurbağa görüntüsü
Yer sarsıntîsı gibi hissetme
Aşırı huzursuzluk stres
Burun kanaması
Baygınlık
Çığlık duyma
Nal sesi

Simdilik bunlar
Allah yardımcınız olsun

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
arkadaşlar bu yazılanların çoğunu yaşayanlar var.sakın yabana atmayın.hoca olduğu halde başarılamadı bu yer.konu sahibi arkadaşımın komana ustamın yazdıkları kulağına küpe olsun. bilgi bu işte.sağol varol ustam.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
bunlar varsa işe yatırdan başlamak lazım delikl taştan ateş yakılan yerden üç olan birinden başla kilise nerede yoksa yerini bul güneyinde ziyaret olmalı tılsım işi basit iş sonuçta cin var yani kuyu varsa yakınında tek ağaçta vardır

RebeL

Kullanıcı
Forumu okuyucu olarak takip ediyorum. 26 yaşındayım. Arkeolojiye biraz merakım var. Yapılan yorumlar tespitler ilgimi çekiyor açıkçası. İlk sayfada ganimet için kan dökme konusu geçmiş bu olay gerçekten yaşandı ustalarım. Bir yakınımın köydeki komşularının başına geldi. efkan ustam konuda geçtiği için paylaştım kusura bakmazsın umarım.

m.haberturk.com/gundem/haber/777373-basini-define-bulmak-icin-kestiler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi