Işte Gerçek Hazine | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Işte Gerçek Hazine

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Bozkurtum ikizceli hocamında ifade ettiği gibi senin adilane duruşun tüm siteye müsbet yönde yansıyor Mevlam bu güzel duruşu bozmasın inşAllah siteye en çok hakkı emeği geçenlerdensin siz hakkınızı helal ediniz varsa bizimde hakkımız ana sütü gibi helal olsun halimizi hatırımızı sorma inceliğinden dolayı çok teşekkür ederim Allah cc. razı olsun hamdolsun şükrolsun...

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
1 dua var, bu duaya mazhar olsak inanin ne bu dunyada ne ahirette baska bir sey istemeyiz. Iste o dua yi siz degerli buyuklerim ve dostlarım için gönülden ediyorum. Allah c.c hepinizden razı olsun. Varmi daha Güzel bir duâ.
Beni onurlandirdiniz ve gururlandrdnz, cok mahcup olmakla birlikte cokda sevindim. Varolun , işiniz gücünüz rast gitsin. Iyi olmanıza sevindim. Allah daha iyi etsin inş.

kazanova

Kullanıcı
ve aleyküm güzel başlık kullan mışsınız( gerçek hazine) evet işte gerçek hazine arkadaşlık dostluk dürüslük haksızlık yapmadan insanlar hakkında iyi düşünmek tabi başta gelen hertürlü kaza bela iyi ve kötü günlerinde sabırlı olmak herderdin ilacı sabırdır herkez bulunduğu ortamın güzel ve nezih olmasını ister burdada site olarak bu konulara özen gösterdiğiniz için sizlere teşekkür ederim hakımız olmadan helallık istiyorsunuz varsa helal olsun saygılarımla.

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
Hayırdır inşAllah... sevgili kardeşim umarım sağlık sorunu değildir mevlam yar ve yardımcınız olsun yapabileceğimiz bir şey varsa can baş üstüne kardeşim.
yok ustam allah razı olsun sizlerden birgün
iyi oluruz inşallah sorun ne olsun dünya işleri
heralde tam ibadetlerimizi yerinde yapamıyoruz
galiba ondan olsa gerek sıkıntımız.

Üst Alt