Işte Gerçek Hazine | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Işte Gerçek Hazine

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
yok ustam allah razı olsun sizlerden birgün
iyi oluruz inşallah sorun ne olsun dünya işleri
heralde tam ibadetlerimizi yerinde yapamıyoruz
galiba ondan olsa gerek sıkıntımız.

Elhamdülillah sağlık sorunu olabilir diye çok korktum.. sevgili dostum dünya hayatı malumunuz imtihandan ibarettir Mevlamın takdirine rıza gösterip rızasını kazanmaya gayret edeceğiz inşAllah dua her kapının anahtarıdır bol bol dua ediniz af ve mağfiret dileyiniz her yokuşun bir inişi olduğu gibi her sıkıntının sonunda mevlam bir inşirah bir güzellil takdir etmiştir sabır ve tevekkül içinde bulunursak zorlukların üstesinden gelebilmemiz çok daha kolaylaşacaktır dilerim Allah tan sıkıntılarınızdan en kısa zamanda kurtulur sevdiklerinizle birlikte mesut ve bahtiyar olursunuz mevlam işlerinizde kolaylıklar helalinden bol kazançlar nasip eylesin razı olduğu kullarından olabilmenizi ihasan eylesin lütfeylesin inşAllah...amin.

MAMİ

Kullanıcı
S.A...Ve aleyküm selam güzel insan güzel dost...Ne kadar ince ruhlu bir insansın?...Ne mutlu bana böyle güzel insanlarla aynı ortamdayım?...Şahsen benim DOSTLARIM ile aramda helalleşme söz konusu olamaz,daha doğrusu hak hukuk davası peşinde koşacağım insanla DOSTLUK bağım olamaz...

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Aleyküm Selam saygıdeğer BoZKurT ustam;Varsa bilerek veye bilmeyerek üzerine geçen hakkımız Helal-ı Hoş olsun,İşlerinin yoğunluğunun farkında olduğum için hiç birzaman yanlış bir düşüncem olmadı olmazda,Senin sağlık sıhhatin yerinde olması temennimdir,1 yıl olacak burda bulunmam 1 konunda hatırladığım fikrimi beyan etmiştim o zamandan bu zamana kadar konuşamasakta hakkınızdaki diğer konuşmalardan düşüncelerim herzaman olumlu olmuştur,Benden yana iyiniyetten başka birşey yok hakkında,İnşaAllah bende bu itibarı bırakmış kalp kırmamış bilmeyerekte hak yememişimdir,Sağlıcakla

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Her birinize ayrı ayrı tesekkur ederim, Allah c.c hepmizden razı olsun inş.
böyle güzel nezih bir ortam oluştuğu için içimdeki heycan ve duyguları anlatmak kelimelere sığmıyor.ne diyecegımı bılemıyorum.

her birinizin dostlugu sevgisi benım ıcın ınanılmaz önemli, ve yazdıgınız her yorumun her kelimesinde bu sevgi ve dostlugu belli ediyorsunuz. karşındakini nasıl görürsen sende öylesindir. hakkımda düşündüklerinizden az değil size karşı olan saygı ve sevgim.

bir çoğunuzdan gencim, hata yapma olasılıklarım çok yuksek, bu sebeple anlayış gösterip beni özel mesaj ile uyarmanız zoruma değil hoşuma gider.

hepinizi seviyor sayıyorum.
Allaha emanet olun inş.
Not: bu forum kurulalı baya oldu, ilk kez bukadar duygulandım ve ağlamaklı oldum, saolun varolun.

İRON

Kullanıcı
ağlamak güzeldir @bozkurt kardeş.
insanın içini açar genişletir ferahlatır.
hele bu ağlama esnasındada rabbimizi yaad edersen anarsan zikredersen dahda mabule geçer bilesin.
rabbim bu sitedeki hayırlı kullarını artırsın daim eylesin..

İRON

Kullanıcı
yok ustam allah razı olsun sizlerden birgün
iyi oluruz inşallah sorun ne olsun dünya işleri
heralde tam ibadetlerimizi yerinde yapamıyoruz
galiba ondan olsa gerek sıkıntımız.
duanızda acele etmediğiniz sürece,devam ettiğiniz takdirde duanız kabul olunacaktır.hadis-i şerif
ama bu dunyada ama ahirette.
ama yakın ama uzak.onuda rab teala hz.,leri bilir..

Üst Alt