Kalbin Çözümü... | Define işaretleri ve anlamları

Kalbin Çözümü...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
değerli arkadaşlarım,gerçek bir kalp. tarafımızdan ayrıntılı çözüme kavuşturulmuş olup önce fikirlerinizi almak isterim. fikirlerinizi lütfen çekinmeden yazınız.

en son olan yakın çekim . yalnız resmi boyutlandırırken sağ kısım maalesef kesilmi,ş olmakla beraber,görünen kısımda orjinalliği çok güzel belli olmakta.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Öncelikle hoşgeldin ustam.
Anlaşılan tatildede boş durmamışsın.
Tabi kalbin klasik yorumu herkesin
malûmu, hemen yakınında genelde üstü toprakla örtülü, girişi kayalarla kapatılmış bazende kilit taşıyla veya horasanla kuvvetlendirilmiş asil bayan mezarı.
Benim asıl merak ettiğim işaretle merkez nokta arasındaki yön ve mesafe. Ama bir şey den eminim;
İşaret in kalitesine bakarsak işçiliğinin ağır ama buna değecek buluntularında aynı ölçüde tatminkâr olduğudur.
Eline sağlık

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
değerli arkadaşlarım hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
amacımız, kulaktan dolma bilgiler yerine ,bulguyu yerinde inceleyip gerçek çözümü arkadaşlarımıza sunmak.
kalp pek ender bulgulardan biri. pınarım diye bir üyemizin uzaktan bir çekimi vardı hatırlarsınız ama yakın çekim olmadığı içinde yeterince aydınlanmamıştı.
bu gidişimde bölgemde duyduğumda ,gördüğünü
z arkadaşın yardımıyla alanı görmeyi ve sizlere sunma arzum neticesinde bir günümü verdim. bana söylendiğinde ,komana ustamızın beyanı gibi bayana ait oda mezar olacak dediğimde aldığım cevap,resmini ist. bula bir gayri müslüme gösterdik ,ayni cevabı aldık,bayana ait takılar olduğunu söyledi dedi.
arkadaşlar işaret ettiğiniz gibi traşlanmış kesilmiş kayalar .bu kadar orjinalinide emin olunuz ilk defa gördüm.
çok kısa bir tünelli bir geçiş var ve incelemelerim sonucu kalbim kadar değerli olduğundanda emin oldum.
bazı yorumlar gelir diye şimdilik giriş ve odaları paylaşmıyorum ama elbette paylaşacağız. ustalarımızdan biraz daha katılım bekliyorum. sağlıcakla kalınız.

karanar

Kullanıcı
kişisel olarak düşüncem, kalp işaretinin bayan mezarından ziyade tuzak olduğu yönündedir.dikkatli olmak lazım ustam.kaya tuzaklı alanlarda sıkça bulunuyor. Allah esirgesin.

Üst Alt