Kalbin Çözümü... | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Kalbin Çözümü...

karanar

Kullanıcı
karanar ustam bu aralar fındık altın ile yarışıyor rekolte düşük diye duymuştum. Varsa bizde isteyelim :)

öyleymiş. ben bile almayı unuttum, vakfıkebirden ekmek, termeden pirinç, çorumdan leblebi aldım da giresundan geçerken fındık almayı unuttum. napalım, bir daha ki sefere inşaallah. :)

walkman

Kullanıcı
karanar ustam, ikizceli ustamın fotoğraflarına dikkat etti iseniz bize hep işaret taş filan gösteriyor. Aslında ikizceli ustam kendisine ait fındık bahçelerinin rekolte durumunu kontrol ediyor.
Bizim de durumu fark etmemiz için de fındık ağaçlı resimleri ya hep ya bulanık çekiyor yada taşlara odaklanmayı tercih ediyor.
İkizceli ustam hakkını helal et. :D

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
güzel kardeşlerim, fındık rakımı 150 yi geçen meyilli alanlarda ,orta ve doğu k. denizde yok batıda var.bende tam sınırda kaldım.aşağısı toplamayla bitiremiyor ,üst bölgeler misafir için dahi seneyi bekliyor. RABBİM E binlerce şükürler olsun .onun takdirine gönülden razıyız.
fındık getirebilseydim,üç günde yerdiniz biterdi :D. paylaştığım ve nasib olursa paylaşacaklarımla mükayese ederseniz sizlerce hangisi daha değerli. sağlıcakla ALLAH a emanet olunuz.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
İşiniz gücünüz yemek içmek
Biraz ciddi olun
Konuya odaklanın
Yaw ne kadar ciddiyim :D
kişisel olarak düşüncem, kalp işaretinin bayan mezarından ziyade tuzak olduğu yönündedir.dikkatli olmak lazım ustam.kaya tuzaklı alanlarda sıkça bulunuyor. Allah esirgesin.
@karanar ustama ek olarak bir şeyler demek istiyorum
Ağrı da açılmış kasanın içinde kalp işareti görmüştüm
Bu çizim kalp işaretinin manası da
Ben burayı terk ediyorum ama
Kalbim burada kalıyor

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
abi müsait zamanda
kalbi cizeyim
görülmesi açısından
ikinci resim flaşlı olmasına rağmen zor belli ediyor
sözüne senetten daha fazla itibar eder ,emin olmadığını asla kaleme almayacak ciddiyette olduğunuda iyi biliriz.
böyle bir yapıda çizim olan bir kalbin taşıdığı amacıda sayende görmüş olduk . emeğine ve gönlüne sağlık güzel kardeşim.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Odalar ın yapılış tarzları nasıl acaba? Anakayayamı oyulmuş yoksa kesme taşlarla mı yapılmış.?Ebatları nedir? Oda içerisinde sedir varmı? Diye sorsam fazla zorlama olmaz inşallah. Herhâlükârda sen bilirsin ustam.:)

Üst Alt