Kalp Ve Papatya | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kalp Ve Papatya

MAVRAN

Super Moderatör
Odaları cubukla kontrol ettimizmi böyle uzun oda olmaz arada sinyal kesiliyor mu. Eğer öyle ise art arda odalar var yok sinyal kesilmiyor sa bu bir tünel olmalı çubuklarla iyice kontrol etmelisiniz. Böyle bir yerin girişi bu kadar kolay olmamalı. Yeriniz güzel ALLAH Gönlünüzce göre versin.

metin77

Kullanıcı
Odaları cubukla kontrol ettimizmi böyle uzun oda olmaz arada sinyal kesiliyor mu. Eğer öyle ise art arda odalar var yok sinyal kesilmiyor sa bu bir tünel olmalı çubuklarla iyice kontrol etmelisiniz. Böyle bir yerin girişi bu kadar kolay olmamalı. Yeriniz güzel ALLAH Gönlünüzce göre versin.
Ustam oncelikle tesekkur ederim. Odanin ikisi 4 er metre gelir. Kalbin oldugu kayadaki bosluk baya buyuk. Odalar yanyana ve aralarinda duvar var ve odalar arasi kapi yok. Bosluga girince ice kapanan cubuklar duvara gelince ilk tutus halini aliyor ve Bu durumumu hic bozmadan saga ve sola gidip duvarda bir bosluk var mi diye bakiyorum ama cubuklar ilk tutus pozisyonunu bozmuyor. Ustam papatya icin ölümsuzluk sembolu demissin, tilsimli olmasin burasi [emoji2]

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TEVFiK

Vip Üye

S.a. Bende Mavran ustamın yorumuna cani gönülden katılıyorum yanlız ben tılsımlı yerlere çok denk geldim daha işe başlamadan kendisini belli etmeye başlamıştı sizinde Allah yar ve yardımcınız olsun,hayırlısı olsun diyebilirim.kolay gelsin

metin77

Kullanıcı

S.a. Bende Mavran ustamın yorumuna cani gönülden katılıyorum yanlız ben tılsımlı yerlere çok denk geldim daha işe başlamadan kendisini belli etmeye başlamıştı sizinde Allah yar ve yardımcınız olsun,hayırlısı olsun diyebilirim.kolay gelsin
Bizim burda yer acarken biri kepce tutmus. Kepce operatorunun yumurtalarini sıkmış ama kepceci bilmedigi icin anlamamis. Taki kepceci kendini yerde buluncaya dek [emoji2] [emoji2] [emoji2] sonra birakmislar....

TEVFiK

Vip Üye
Bizim burda yer acarken biri kepce tutmus. Kepce operatorunun yumurtalarini sıkmış ama kepceci bilmedigi icin anlamamis. Taki kepceci kendini yerde buluncaya dek [emoji2] [emoji2] [emoji2] sonra birakmislar....

(ağla) yazııkkkk..dahasıda olabilirdi.:confused: bir tane hoca lazım olacak O zaman gerçi ben bulamamıştım ama.! :D

Mirkut

Vip Üye
Metin ustam kalbin yaninda ki eger benzetmediysem toynaga benziyor ikinci bi husuta papatyaya benzettigin yerin hemen yaninda odayi vermis kayanin disina dogru draliyor giris ordan oalabilirmi ustalarda detayli bakip bi dikir verseler cok iyi olur sahane bi yermis burasi

metin77

Kullanıcı
Pek kimse orali olmadi. U seklinde bir genis bir oyuntu var kayada. Balkon gibi ayni. U teein tam ortasinda 1.metrelik tunel varmis gibi ama tam o noktada da bir catlak car kayada. Cubuklar bu catlaga bosluk veriyor olabilir diye korkuyorum..

Mirkut

Vip Üye
Ustam catlagi bi parelel al bide catlagin hizasindan yada en saglami 4 taraftan al metrelerini kendini eleverir. Yanisira bence o papatyaya benzettigin yerden giris sanki patikadan gelip oradan iceri dusecekmi gibi geliyor bana. Bi dedektorlede kapakta arayabilirsin yonu kalbe dogru olan toynak cok kafama takildi bu isaretlerin yaninda onun olmasi mantiksiz geldi gelmesinede adamlar neleei dusunmus kimbilir

metin77

Kullanıcı
Ustam catlagi bi parelel al bide catlagin hizasindan yada en saglami 4 taraftan al metrelerini kendini eleverir. Yanisira bence o papatyaya benzettigin yerden giris sanki patikadan gelip oradan iceri dusecekmi gibi geliyor bana. Bi dedektorlede kapakta arayabilirsin yonu kalbe dogru olan toynak cok kafama takildi bu isaretlerin yaninda onun olmasi mantiksiz geldi gelmesinede adamlar neleei dusunmus kimbilir
Kisa bir tunelden sonra oda basliyor o yuzden catlak icin yapacagin olcumler dogru sonucu vermez. 3 oda yan yana var aralarinda 50 cm kadar bir duvar var. Buranin derinligini olceyim desen diger odaya giriyon. Bu toynak şu anlam icin konulmus olabilir mi acaba. Gel gel bir tekmede ben vurayim canini alayim[emoji2] [emoji2] [emoji2]