Kamaraya Yansıyan Görüntü | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

Kamaraya Yansıyan Görüntü

hamzadan

Kullanıcı
Bu cin kesin beni carpacak affetmez beni artik :) hakkinizi helal edin bari simdiden :) aklimi yedirirlerse size helallesemeyiz de :) benden yana helal olsun :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu yaratıklardan muhafaza için öncelikle bir mübarek büyüğümüzün önünde diz çökmek (yol büyüğü),ders almak kendinize güveni artırır.(cin taifesine karşı).Devamlı abdestli olmaya gayret edip,çalışma alanında abdest almak,o abdest suyunu etrafa serpmek ve özellikle o anlarda Rabıtalı olmak,bu yaratıkların sizin zayıf anınızı yakalayıp beyninize nüfuz etmelerini engeller.Selam ile.

denizliden20

Kullanıcı
Bu yaratıklardan muhafaza için öncelikle bir mübarek büyüğümüzün önünde diz çökmek (yol büyüğü),ders almak kendinize güveni artırır.(cin taifesine karşı).Devamlı abdestli olmaya gayret edip,çalışma alanında abdest almak,o abdest suyunu etrafa serpmek ve özellikle o anlarda Rabıtalı olmak,bu yaratıkların sizin zayıf anınızı yakalayıp beyninize nüfuz etmelerini engeller.Selam ile.
doğru çözümleme kurban haklısın

metin77

Kullanıcı
Hayırlı bayramlar kardeşler;Metin 77 kardeşim kulaktan duyma anlatımların bazıları araştırmaya muhtaçtır.1-Elbette çok güçlü bir imana sahip olmak yolun başıdır,muhafaza etmek için gayret lazımdır.2-Ters ilişki;Allah Teâlâ CC.'YA ŞİRK KOŞMAK la aynı görülmüştür,kesinlikle tevessül etmemek ve bu düşünceyi kesinlikle dağarcığımızdan atmak lazımdır.Selam ile.
Bu sekilde yapildiginda dinden imandan cikilacagindan oturu 3 harfliler sana birsey yapmiyor diyordu.

metin77

Kullanıcı
Haklisin ustam en dogru olani

Aslanbey10

Kullanıcı
Haklisin ustam en dogru olani

Babada benim karis sakal var dinini seven hic bi kotuluge bulasmamis bi defineci neyse 3 sofi toplanip gidiyolar kaziya basliyolar kazma kurek e koruma olarak kopekte var basliyo kopek miziklamaya gidip arabaya bagliyolar hepsi abdestli namazli karsi dagda koca bi ates yandi diyo babam dedik sehir yaniyo baktik itfaiye filan gecmiyo devam birakirlami hic bi keci surusu geliyo sanhir sangir ben oyle suru gormedim diyo bunlar oturuyorlar az sakinlesin diye valide ariyo babayi evde battaniye havalaniyo diye bisey olmaz hanim diyo abdestini al oyle uyu ardindan bi abinin hanimi ariyo konusurken basliyo peltek peltek konusmaya bunlar birakiyo gidiyolar yenge carpilmis adamlar daki azme bak baba korkmaz zaten diyo karilar aramasaydi az kalmistik haci hoca duzeltiyolar yengeyi dovmusler kadını boyle yerlere giderken tedbiri once evde almak lazim demekki yilmiyolar 1 ay sonra kepceyle girisiyolar ilk gun kepcecinin 2 gozunu ari isiriyo [emoji23] birakiyolar ertesi gun kepce bozuluyor ondan sonra pes ediyolar bizim hacilarda bisey yok uzaga cekilmisler nolduysa kepceciye olmus oluyo yani boyle seyler en buyuk sebepte gece calismasi gece onlarin zamani eskiler hep der baba diyo teyibi alicam acicam rukye ayetlerini gelen gelsin bakalim allah askina dedim baba bi dur basimiza is cikarma biz iyiyiz boyle kendisi simdi bas gozetlemecimiz eski ozel haraketci bi yerde sarhoslar geldi gitmiyolar sarigi sardu basina cikti adamlarin karsisina evladim ben buranin dedesiyim gunahtur dedi biri bayildi kalaninin bidaha icki ictigini sanmiyorum surukluye surukluye arkadaslarini goturduler her calisma olsun yanimzda buluyo illa bi macera [emoji23]

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi