Kaplumbağa Nal Ve Çivisi.

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
Bu resmi daha önce görmüştüm. En son yolladığın ve 1-2-3 diye işaretleidğin resimde 2 olan yerden giriş vardı, galiba dere yatağı

ZİRVE

Kullanıcı
kaplumba bitki noktan olabilir ustam cubuklarlan dikatli bir incelemende fayda var
evet ersan ustam bitki noktam.çok haklısın.etrafında çok şeyler var.birçok işaretleri yayla evi yapacaz diye kepçe ile düzlemişler.işaretlerin çoku gitmiş.30 sene önce.burdaki şifre 3 adet çok geniş ve derin kuyularda.bu üçleme birşeyler anlatıyor ama neee ??????????? 2 yakın b i uzak kuyu.

ZİRVE

Kullanıcı
ben ne tosba ne nal gördum sen bunu tosbağa diyorsan tam arkasına 9 vede 15 mt yerde yatık taş olacak altına bir bakıver
ne deyim şimdi ustam sen böyle deyince iki ayağım bi papuca girdi.hocam tam arka tarafı düzlük verdiğin ölçülerin hizasında 2 nci kuyu hizasına denk geliyor.yani kaplumbağanın arkası kuzey olur.nal şu anda tahrip edildi ama yerini belirttim.orda çivi hala çürümüş şekilde belli.birazda ben kurcaladım.ama çarpılmadım.tılsım mılsım hikayeymiş.nalın açık ucu aşağıya bakar vaziyettte.yumurtalarını tarla sahibi çıkarmış.ama onada nasip olmamış.sırtındaki piri reisi de başkaları kapmış.hep geç kalıyoruz ustam geç.ilk vuran avcıymış. burada tüneller mevcut.ama iş zannedersem zor.burada ya arkan kuvvetli olacak.gücün olacak.yada ruhsat alacan.ruhsat alsan yapı çıkacak.o zamanda elde var sıfır.anladınnn.bu kaplumbağanın hemen doğu tarafında arası 100 veya 150 m kuzey doğuya giden tavuk ve civcivleri dereye gider vaziyette.tarla sahibi yol açtırırken taşı kepçe yuvarlamış.adedini hatırlamıyor.dikkat edilecek şey .kaplumbağa güneye tavuk kuzey doğuya gidiyor.kaplumbağaya gidiş yönüne göre güney batıda 1 km mesafede değirmen ve değirmencinin evi.tam batısında ise kilisenin abisi.değirmen ile ilgilene bi yabancı uyruklu abla harita ile burasını keşfetmiş.izmirde ağa babasına durumu arz etmeye gitmiş. bursanın çıkışındada 2 gün sonra trafik kazası geçirerek vefat etmiştir.ismini ersem birçok kişi illaki tanır.meşhurdur kendisi.izmirdeki papaz efendi işi yönlerdirir.tarla sahibini .küçük bi emaneti aldırır.tarla sahibi almadım diye inkar gelince o da vazgeçer.denemiş yani.2 ay sonra oda vefat eder.kızına kalır iş.o hiç ilgilenmez.hatta yer sahibi nekadar yalvarsada kızı bunu kovar kapısından.

ZİRVE

Kullanıcı
Ozaman resmi işlemleri başlatın.
İnş sizlerde sebeplenirsiniz nasiplenir siniz.
Hayırlısıysa kısmet olsun inşaALLAH c.c.
Değilsede daha hayırlısını nasip etsin.
ah ustam.resmi işllemler sorun değil.ya sonu.sorun orda.anladınnnnnnnn.

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
Burada mezar var resmi işlem yapılmaz, yapılsada çalışma esnasında durdurulur.

ersan

Admin
burda ustam kaplumbanin altindan dar uzun tunel var labirint seklinde ve cok dar tuneler ve burdan sistemden de basediyorsun sistemi cuzemesen ustam buraya hic baslama nedense senelerin etmez sistemi cuzmeye

ZİRVE

Kullanıcı
burda ustam kaplumbanin altindan dar uzun tunel var labirint seklinde ve cok dar tuneler ve burdan sistemden de basediyorsun sistemi cuzemesen ustam buraya hic baslama nedense senelerin etmez sistemi cuzmeye
evet ustam zaten başlanıp bırakılmış bi yer.resmi yapılması gereken bi yer.rahat rahat göğsünü gere gere çalışılır.ya sonraaaaa.devlet baba hadi diyecek.elde var ooooooooooo.

ZİRVE

Kullanıcı
//img.defineforumu.com/images/medium_size/fotoğraf0207-0eda9.jpg[/IMG]@ersan ustam bu nedir.