Kaplumbağa Ve Çözümü | Define Mekanı- Define işaretleri
  • Merhaba Ziyaretçi ,

Bulunduğunuz alanda açacağınız konuların veya konuya yazılan cevaplardaki başlıkların konu ile alakalı olmasına dikkat edelim, bu durum hem konu sahibinin hemde konuyu aramak isteyen diğer üyelerin yararına olacaktır. Uygun olmayan konular kilitlenir veya silinir. (Acil, bi bakarmısınız, bu nedir vb.. başlıklar yerine sormak istediğiniz veya anlatmak istediğiniz içerik ile ilgili başlık seçiniz.)

Kaplumbağa Ve Çözümü

ASİAVCI

Üye
Kullanıcı

gıral

V.i.p Üye
Özel Üyemiz
Aslında kaplumbağa herşeyini kendinde barındıran bihayvan yayumurtladığı yeri bulacaz yada beslendiği yeri herikiside çok uzak olmasa gerek diye düşünüyorum

grasviti

Üye
Kullanıcı
Bu kaplumbaganin birçok ifadesi var saysam bitmez bire bir gördüğüm farklı çıkan yer farklı daha doğru tek yerden çikmiyor bir kaç yerde malı olabiliyor höyüğü sokusu var mezarı var kuyusu var bu benim gördüğüm ama anlatılanlar farklı yani her kaplumbağa göre değişiyor bu şimdi ustam sen su kaplumbagasini mı anlatacaksın kara kablumbagsini sanki bu biraz su kaplumbagasini benziyor sanki kuyruğu kırılmış gibi gördüm.ayrica ustam bu konuyu detaylıca anlatırsam sevinirim.

Lenovo A7020a40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

wolf_52

Usta
Define İşaretleri
müjdesi kuyruğnun altında dır, motifli kaplunbağ tuzakdır ayakları kuyruğu kafası durşu önemlidir çözüm için, bildiğim kadar, asi avcı ustam, bu kaplunbağ bölgeye göre değşirmi? bizim burda 18 yumurtası altından çıkdı 2.50 cm de.karadeniz de böyle, iç andolu yada egede farklımıdır merak ediyorum...

esrarengiz2828

Üye
Kullanıcı
olduğu yeri iyi bakmak gerek diye tahmin ediyorum ama şöyle etraf resimleride olsa yada geniş açılı resmi daha iyi tahmin yapabiliriz kaplumbağanın bi tarafı kayalıkmı ustam