Kaplumbağa Ve Çözümü | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Kaplumbağa Ve Çözümü

ahmed23

Kullanıcı
ASİAVCI üstadım bilgiler için ALLAH razı olsun sizden.

ASİAVCI

Kullanıcı
Üstat verdiğin bilgerin hepsi birbirinden değerli öğretici konular, yorumlarını keyifle takip ediyorum da şu beğeni işine neden takıldın merak ettim? Bilgiler için teşekkür ederim, Eyvallah.
USDADIM BENİM TAKINTIM FALAN YOK BEN BUNU İÇİME ATAR KİMSEYEDE SÖYLEMEM OLUR BİTER AMA BİZ PAYLAŞIMCI OLALIM BİRİLERİNE FAYDAMIZ KATKIMIZ OLSUN İSTERİZ BEYENİ İŞİNE GELİNDE 15 SENEDİR FORUMLARDAYIM DUYMADIĞIM YORUM AKLA HAYALE SIĞMAYACAK ÖNERİLER GÖRDÜM COĞUNA KENDİMDE İNANDİM TAKİ 2 SENE ÖNÇESİNE KADAR BEN BU TARİHE KADAR NE ÜSTAYMIŞIM NEDE CIRAK BİR SIFIRMIŞIM ŞİMDİ YENİDEN ÖĞRENİYOR VEDE ÖĞRETMEYE CALIŞIYORUMM BEYENİ İŞİ SEDECE SİZLERİNDE BENİM KADAR GAYRETLİ OLUP OLMADIĞINIZI GÖRMEK ADINADIR BURAYA O İŞARET ATILSA BEN YİNE BİLDİĞİMİ YAZAR YARDIMCI OLURUM BENİ TANIYAN TANIR BEN ÜZERİME DÜŞENİ YAPIYORSAN FORUM VEDE KENDİ ADIN SİZLERDE BİR ZAHMET YORUM YADA BEYEN TUŞUNA BASIVERİN YAWWW....SELAMETLE

ASİAVCI

Kullanıcı
usta bu bilmecede ipucu nasıldır :)her tarafta toplayınca 15 eder bu bir ölçümüdür eğer öyle ise yön nedir.
EVT NERDEN TOPLARSAN TOPLA 15 CIKAR ŞAŞARMI ŞAŞMAZ ATTIĞIM TARİHİ ESER KOLYEUCUNDA ŞAŞMAMIŞ ARAZİDE ŞAŞARMI ŞAŞMAZ 70 TAMAMLAYIN BUNUDA BURADAN ACIKLAYALIM

yoksul

Kullanıcı
bir arkadaşım demişti ki kaplumbağa yürür vaziyetdeyse yönündeki set yapan yeri ara eğer ayakları yoksa yürümüyorsa olduğu yerde aramak gerekir demişti nekadar doğru bu çözümü ustam sanagöre

ASİAVCI

Kullanıcı
bir arkadaşım demişti ki kaplumbağa yürür vaziyetdeyse yönündeki set yapan yeri ara eğer ayakları yoksa yürümüyorsa olduğu yerde aramak gerekir demişti nekadar doğru bu çözümü ustam sanagöre
YÜKARDAKİ ÖRNETTEKİ GİBİYSE KAPLUMBAĞASI BACAĞI EKSİK YURUYOR OLSADA BAKILACAK NOKTA BELLİDİR BUNUN HESABİ 1 YIL VEDE 1 SAATTEKİ YURÜYÜŞ HIZI HESAPLANIP BÖLÜNÜP BULUNMUŞTUR

yoksul

Kullanıcı
parçalardan sa ?zaten parçalar olmazsa tosba olmaz ayagından parmağından desek yıl mı ay mı gün veya saat mi nasıl anlayacağız ? kaç yıl kaç saat yürüdüğünü nereden bileceğiz ,,hesabı nasıl kuracağız

ASİAVCI

Kullanıcı
parçalardan sa ?zaten parçalar olmazsa tosba olmaz ayagından parmağından desek yıl mı ay mı gün veya saat mi nasıl anlayacağız ? kaç yıl kaç saat yürüdüğünü nereden bileceğiz ,,hesabı nasıl kuracağız
İŞTE O HESABİ KURMUŞLAR BİZE SUNMUŞLAR NERDEN BAKARSSAN BAK 15 CIKIYOR TOPLAMI SADECE 15 YETİYORMU BİZE YETMEZZZZ

Dero

Kullanıcı
Kırdıysak afola sadece meraktan sormuştum. Değerli yorumlar için tekrar teşekkür ederim, başarılarınızın devamının dilerim. yapılarn her yorum kıymetlidir, biz siz ustalarımızdan öğrenicek çok daha şey var , her zaman yorumlarızı merakla okumaya devam.