Kaplumbağa Ve kurbağa karşılıklı | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Kaplumbağa Ve kurbağa karşılıklı

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Ortaklık talan edilmiş gibi adamlar kepçeyle girmişler yakın çevrede birşey yok beni dereye götür görmem gereken yerler orda gözüne çarpan farklı kaya vardır derede
Onu söyledim bana dönmedi bile. Ben yanlışlıkla herşeyi döküldüm sen de düşme abe heyranım 🤣🤣

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Ortaklık talan edilmiş gibi adamlar kepçeyle girmişler yakın çevrede birşey yok beni dereye götür görmem gereken yerler orda gözüne çarpan farklı kaya vardır derede
Deredeki o taşı bana getirse taş karşıyı ele verecek ama yok gelmedi.

Bana dere çatalındaki son attığın resmin sağ sol arka tarafını detaylı resimlermisin. Her yönden resmini istiyorum. Birde derenin karşısındaki kayalık alandan resim video eklemeni istiyorum .yönleride belirtirsen iyi olur .

Çatalıda söyledim çatalın burnu karşı kayalığa denk gitmesi gerekecek. Çünkü iki ürkek hayvan mantığı biraz farklı. Sanırım sende ordaki kayaları merak ediyorsun benim gibi 😂

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Biliyorsun müsaitliğim pek yok bazı sebeplerden dolayı yoksa kardeşimi cevapsız bırakmazdım. Hakkını helal et. Bide sen bizim @Necat. abiye bakma senin cezanı benden başkası kesemez. Bırak o benim hatalarımı yakalayadursun nede olsa bana karşı affı yok. Onla aramıza girme bir daha 😂😂😂
Gelelim senin şu konuna. Ben yazayım sen kafana takılanı yazarsın ben zaman oldukça bir bir cevaplarım İnş’ALLAH 👍 Genelde kaplumbağa çift atıştır ama bu üç atış alanı. Kurbağa dediğin nokta ya bataklık kuşu yada keklik bıldırcın bu ikiside derenin diğer tarafına götürür. Baktığı açıda bakan kaplumba aslında bir tür beyin cimlastiği yaptıran koordinat işaretidir. Suçu suçsuza yükleme mantığı gibi. Kaplumbanın bir noktası yedi adm önü istikametinde. Yani senin kurbağa dediğin yer. Bacak olarak gördüğün kısım ise ağaç ile mal arasındaki istikametin ölçüsüdür uzaklık ve derinlik verir. Kaplumbağanın duruşu baktığı istikametteki o duruşa uygun tepeyi verir bu tepe ile dere arasındaki eski patika yolu nokta alanıdır. Geri ve ileri kısmında evet bir mağara tarzı toprak tünel olur desteği kaya ve taşlarladır. Buraya safi atış yapmak için tam 4 net atış yapman lazım. Yukarı aşağı sağ ve sol geriden 15-20 metreden atış yap. Görünen değerler ile boşluk bire bir aynı ise size söylediğim noktalar doğrudur ha eğer değilse o zaman afiyetle soyulmuş demektir. Selametle paşam. 🤚
Ben yazmayın dedikçe ustalarımız yazıyor :) seveni çokmuş renksizin :)

TRUVA

Admin
Deredeki o taşı bana getirse taş karşıyı ele verecek ama yok gelmedi.

Çatalıda söyledim çatalın burnu karşı kayalığa denk gitmesi gerekecek. Çünkü iki ürkek hayvan mantığı biraz farklı. Sanırım sende ordaki kayaları merak ediyorsun benim gibi 😂
Aynen kayanın karşısında derenin diğer tarafında kalan kayaları merak ediyorum .

TRUVA

Admin
Kardeş sana bir soru kurbağa dediginiz kayanın tek gözü var dediniz. Bu göz kuş bakışı derenin çatalındaki kaya yönünemi bakıyor. Yada bu kablumbaga yada kurbağa dediginiz alanla dere çatalı arasındaki yön ve mesafe nedir. Kurbağa ve kaplumbağadan ok ile dere çatalı yönünü çizermisin.hangisinin hangi tarafına düşüyor çatal. Hedefte bir açık bir kapalı yer olacak.

Son düzenleme:

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
Abi bilinçsiz yüzeysel bir zorbalık diyelim. İlk resimler 7 ay evvel çekilmiş ve kırılan oynanan birşey yok,ne olmuşsa bu 7 ay içinde olmuş.

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
Bana dere çatalındaki son attığın resmin sağ sol arka tarafını detaylı resimlermisin. Her yönden resmini istiyorum. Birde derenin karşısındaki kayalık alandan resim video eklemeni istiyorum .yönleride belirtirsen iyi olur .
Tamam ustam bu isteklerinizi münasip bir vakitte gidip yerine getiricem.