KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 300 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Bizim hakkimiz yoktur
Senim hakkin vardir
O kadar emek verdin.
Allah cc razi olsun senden ve diger kardaslarimdan.
Estafirullah. Bizimde hakkımız yoktur varsada helaldir bizden yana. Yeter ki faidemiz olsun. 🙂🤲
ALLAH senden de razı olsun İnş’ALLAH 🤲🤲🤲

TEVFiK

Vip Üye
@GÜLBAHÇELi 🌹abim nerdesin bu garip gardaşını sormaz oldun @TEVFiK emicemi TLF rehberinden sildim çok hayırsız oldu 😂 bari sen ses ver
Selam sayın ustam Nasılsıniz Bakalim dağlara çıkıp oksijen almakta olduğum için pek konuşamaz olduk kusurum bakmayıniz Lütfen Amcaniz Kurban Olsun Size.
Saygılarımla

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Selam sayın ustam Nasılsıniz Bakalim dağlara çıkıp oksijen almakta olduğum için pek konuşamaz olduk kusurum bakmayıniz Lütfen Amcaniz Kurban Olsun Size.
Saygılarımla
Bizler iyiyiz ustam sizlerde iyiyseniz, sadece ortam sessizleşti o kadar. Hayırlı haberlerinizi bekliyoruz biraz nasiblenelim istifade edelim tecrübelerinizden 🙂🙂🙂

TEVFiK

Vip Üye
Selamünaleyküm sayın ustam İyi olmanıza sevindim Allah daha iyi etsin insallahasil ben sizden sizlerin tecrübelerizden yararlanmak isterim dağda çay demeyip içmek ve manzarayı seyredip görmek isterim dağda bir kaç resim çekeyim dedim fotoğraf makinasının pilini takmayı unutmuşum hadi tlf ile çekeyim dedim onunda sarzi bitti kaderime bakın . 😭 saygilar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt