KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 302 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kafkaslı

Vip Üye
@Kafkaslı selâm aleyküm mübarek öyle sessiz sedasız gelip gidiyon bir ses ver iki muhabbet yaz ruhumuz nefes alsın sayende yüreği güzel insan eskilerden vefalı kim kaldı bir ellin parmağı kadar kaldık bizde birbirimizi sormaz isek neye yarar gönül dostları
Esselamualeykum sevgili dostum vefakar olan hiç bir dostumu unutmadim unutmamda seni şahsen gormesemde gönlumdeki yerin başka baş tacisın
Sessizligime gelince artik bizim muhabbetimuz milleti kesmiyor istisnalar haricinde bazen susmak konusmakda daha guzel desemki can dostlar dunya hazinesi gecici ahirey hazinesini arayin desem senmi biliyorsun derler onun için mübarek herkez her şeyi biliyor

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Esselamualeykum sevgili dostum vefakar olan hiç bir dostumu unutmadim unutmamda seni şahsen gormesemde gönlumdeki yerin başka baş tacisın
Sessizligime gelince artik bizim muhabbetimuz milleti kesmiyor istisnalar haricinde bazen susmak konusmakda daha guzel desemki can dostlar dunya hazinesi gecici ahirey hazinesini arayin desem senmi biliyorsun derler onun için mübarek herkez her şeyi biliyor
Aleyküm selam mübarek senin iki kelamın yeter bana vefasislari sildim rehberimden yüreğimden her nekadar vefasizda olsa insanlar dost diye bildiğimizi kaybetmek bile üzüyor beni ya ben dünyalı değilim yada dünya benlik değil varsın bize geri kalmış saf desinler biz yaradandan dolayı sevmeye devam edelim

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Eskiden her şey güzeldi yani eskiler güzeldi
@Deli firat dostum
Allah korkusu ve merhamet kalmadı ki ondandır her kelimenin başında nerde eskiler der olduk mübarek keşke çocukluğum gençliğim gibi günler,insanlar vefalar olsaydı iki gün aç bir gün tok gezeydim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt