KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 303 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GÜLBAHÇELi

USTA
Admin
@GÜLBAHÇELi 🌹abim nerdesin bu garip gardaşını sormaz oldun @TEVFiK emicemi TLF rehberinden sildim çok hayırsız oldu 😂 bari sen ses ver
nerde oluyum gurban bizim arazi işleri başladı pek uğrayamaz oldum hakkınızı helal edin işler biraz sakinleşince her fırsatta gelirim bu arada nassın eyimisin 😁 roni ustam sen nasılsın umarım sende eyisindir fıratı çaysız bırakma sonra küser dağlara taşlara vurur kendini ona göre😉selametle

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
nerde oluyum gurban bizim arazi işleri başladı pek uğrayamaz oldum hakkınızı helal edin işler biraz sakinleşince her fırsatta gelirim bu arada nassın eyimisin 😁 roni ustam sen nasılsın umarım sende eyisindir fıratı çaysız bırakma sonra küser dağlara taşlara vurur kendini ona göre😉selametle
ALLAH razı olsun ustam şükür iyiyiz. Sizde iyisinizdir İnş’ALLAH. Birimiz çaya birimiz zulaya takmış kafayı gidiyoruz. Deli abem bi yere kımıldayamaz yoksa zulası gider o sebeple gelip her gece yoklama alıp gidiyo 😂😂😂

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Eyvallah bende iyiyim Rabbime şükürler olsun rabbim yardımcın olsun inşallah kıymetli abim baş tacısın 🌹

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt