KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 322 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Aleykûm Selâm. Sen de her defasında bize aynı çaydan veriyorsun. Yoksa dünden kalan çayı ısıtıp ısıtıp bize mi veriyon müşteri yok diye. Elini korkak alıştırma taze demle gitsin 😂😂😂
Oyle deme ustam bidonu 242sayfada buldum orda oyle duruyor @TRUVA ustam orda unutmus gibi

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Benim 250 günde bulamadığımı o 252 inci sayfada hayatta unutmaz. @TRUVA ustam eski kurtlardandır onda unutacak o göz yok 🤣
Unutmuş demedimki gibi ustalarimizin maşallahlari var her ayrıntıyı noktasindan virguline kadar ayrıntıları kacirmiyor bidon oyle kucuk bi bidon degil mas mavi hemde

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Eee bizde böyle. Nerde bi kurt var hepsi burada. Kimseden birşey kaçmaz 😛
Aynen hocam cok ama çok değerli hocamlarimiz forumda toplanmış siniz sizlere ne kadar teşekkür etsek az Allah cc razi olsun

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Aynen hocam cok ama çok değerli hocamlarimiz forumda toplanmış siniz sizlere ne kadar teşekkür etsek az Allah cc razi olsun
Estafirullah. Bizlik birşey yok teşekkürü hak eden birbirinden değerli güzel ustalarımızdır. Onlar adına ALLAH razı olsun diyorum. 🤲👍

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Estafirullah. Bizlik birşey yok teşekkürü hak eden birbirinden değerli güzel ustalarımızdır. Onlar adına ALLAH razı olsun diyorum. 🤲👍
Ama hocam kendinize haksızlık etmeyin
Arazideki onca bitkiyi toprağı tasi kayayi rengini yonu yosununu hangi yonde nasıl renkte oldugunu en güzel kim tarif edebilir palmiye agacinida arab ulkesinde su varmis👏👍😄🤣🇹🇷

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt