KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 323 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Ama hocam kendinize haksızlık etmeyin
Arazideki onca bitkiyi toprağı tasi kayayi rengini yonu yosununu hangi yonde nasıl renkte oldugunu en güzel kim tarif edebilir palmiye agacinida arab ulkesinde su varmis👏👍😄🤣🇹🇷
Çok aşırı sahte harita ve talimat gördüm o yüzden bazıları gerçekten mantık dışı oluyor. Gönül isterki herkes aradığını bulsun ama birde malın asıl sahibi var bakalım oda istiyor mu herkes bulsun. Önemli olan onun ne istediğidir. 🤷‍♂️

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Ve aleyküm selam verahmetulahi ve berakatuhu daha yeni geldin biraz once baktim yoktun formda hos geldiniz hocam
Bu ara 1600 uncu uyemiz form da onun hatirina bidunu resimledim Truva ustam olsaydi izni ile buraya atacaktim ama ben yazaarken cikmis

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Yorgun ve halsizlik var bende şifayı kaptım gibi belirtiler var ben almayım gardaşım görevi @Necat. Ustaya yazdım 😂 kolluk onda
ALLAH acil şifalar nasib etsin İnş’ALLAH abe heyran. Aman dikkat et abe. Sen git dinlen. Dahada azdırma o illeti vücudunda. Selametle İnş’ALLAH hecen hayradursun. 🤲🤲🤲

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt