KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 380 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
bu yılanın kaç ayağı var.????
Yılanın ayağı yok ama gövde tam sote halde. Çift nokta ikiside birbirinden uğraşlı. Biri ip ile sarkıtacak diğeri kepçe isteyecek. Sotedeki kitap zarar görmediyse iyi.

@Roni ustadan ses seda yok, çaya da saldırmamış yılan zorlu çıktı galiba 🤣 😂
Sorma ustam şansıma hem 1,5 metre görüş mesafeli sis hem aşırı don hemde önceki gecenin verdiği yağıştan dolayı meğilden gelen suya ve oturmuş suya çare bulamamak. Bir de tekrar yağışın başlaması ayrı bir hikmet. Zaten stresten her dakka başı çay içtim. Açlığımı unutmuşum

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Yok ustam nasib bugüne değilmiş onu anladım bugün. Öyle bir yer ki kış sonu bahar dedirtecek bize yada yağışsız bir güne selamet alacaz. Yoksa o dişi okuya ügleye düşürürüm ben 😛😂😂
Ondan ne şüphe hocam rabbim hayırlısını versin siz o yılanın hakkından elbette gelirsin anlasilan hu gece cay istemiyecek gibisiniz 🤣🤣🤣

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Yılanın ayağı yok ama gövde tam sote halde. Çift nokta ikiside birbirinden uğraşlı. Biri ip ile sarkıtacak diğeri kepçe isteyecek. Sotedeki kitap zarar görmediyse iyi.

Sorma ustam şansıma hem 1,5 metre görüş mesafeli sis hem aşırı don hemde önceki gecenin verdiği yağıştan dolayı meğilden gelen suya ve oturmuş suya çare bulamamak. Bir de tekrar yağışın başlaması ayrı bir hikmet. Zaten stresten her dakka başı çay içtim. Açlığımı unutmuşum
Soğukta çay içince en büyük sorun tuvalet sıkıntısı ortaya çıkıyor. Her içtiğin bardak son damlasına kadar vücuttan çıkıyor

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Soğukta çay içince en büyük sorun tuvalet sıkıntısı ortaya çıkıyor. Her içtiğin bardak son damlasına kadar vücuttan çıkıyor
Yılanın baltığı yön 15 metrede 30 metre yükseklikte bir dere var. Sırf dereyi daha da kızdırmamak için ben başka bir istikamete gidiyorum 😂😂
Görseldeki dere 150 -200 metre yukarıdan çekildi. Düşün dere böyle gidiyor 😂

Ekli dosyalar

• DCB0C142-E12F-4E53-8818-BE5909BD45DC.jpeg
    DCB0C142-E12F-4E53-8818-BE5909BD45DC.jpeg
    1.3 MB · Görüntüleme: 7

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Yılanın baltığı yön 15 metrede 30 metre yükseklikte bir dere var. Sırf dereyi daha da kızdırmamak için ben başka bir istikamete gidiyorum 😂😂
Görseldeki dere 150 -200 metre yukarıdan çekildi. Düşün dere böyle gidiyor 😂
Hocam selaleyi bulun

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Hocam selaleyi bulun
Şimdilik şelale ile işim yok. Bana sote olan yer lazım. En önemlisi o. Zahmeti yüksek.

Ondan ne şüphe hocam rabbim hayırlısını versin siz o yılanın hakkından elbette gelirsin anlasilan hu gece cay istemiyecek gibisiniz 🤣🤣🤣
Çay ayrı yılan ayrı. Sen benim bir bardak çaya siteyi sattığımı bilmezmisin. Necat ustamın evini satıyordum nerdeyse bir çay için. 😂😂😂

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt