KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 382 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Bir anda sanki adımın söylendiğini duydum :) Taşırız taşırız. Ustaoklitin konusu 103 sayfa pdf biraz sabır lazım :)
Arkadaş adam da nasıl bir kulak var. Titreşim olsa adam noktayı buluyor. @Necat. ustam ben karar verdim doğaya senle çıkacam. Ne edeyim dedektörü çubuğu işareti. Sen varken sırtım yere gelmez 😛😂😂😂

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Arkadaş adam da nasıl bir kulak var. Titreşim olsa adam noktayı buluyor. @Necat. ustam ben karar verdim doğaya senle çıkacam. Ne edeyim dedektörü çubuğu işareti. Sen varken sırtım yere gelmez 😛😂😂😂
Çıkalım güzel çay yapar, güzel çay içerim, ellerimize de alırız fot. makinalarını belgesel gibi sunum yaparız :)

TRUVA

Admin
Ustam lafanın baktığı yer seyyar köprü ister. Onu bu kış yapmak çok zor can güvenliği açısından. Ama 20 metrelik mesafede kepleme var. İlk onu görerek yanaştım devamında yılan geldi. Kaplumbağa sırtı kabuğu gibi ama değil. Ayrıca yılanın sağ ve sol tarafında iki gözü oyma murç halide. Yılana bakar taraf sol gözü gözden yön gösterip dibi ile karşısını göstermekte. Aşağıdaki görsel 20 adıma yakın tam 17 adım sağında kalıyor
20 adim gibi ortalama dediğim nokta bu kep olan yermi .eğer söylediğim yer alanı ise bu kepin altında 3m gibi. Kuyruk yeri 'deki sarı nokta en kolayı 1.5m tahminim

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Yok diyenin çayı kurusun. Her taşın modelini çekerim o zaman 😂😂😂
Bir de çayın közüne atacaz kabuklu cevizi içi pişecek kestane gibi ohhh
Dikkat edin cavuzlarin içi cabuk yanıyor yağlı olduklarindan masallah keyfe bak afiyet bal olsun hah aklima gelmisken cavuz ve balda benden olsun cavuzla bala banariz en azindan 🤣🤣🤣

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
20 adim gibi ortalama dediğim nokta bu kep olan yermi .eğer söylediğim yer alanı ise bu kepin altında 3m gibi. Kuyruk yeri 'deki sarı nokta en kolayı 1.5m tahminim
Evet ıstam 20 metrede bu kep var. Yılanın sol gözü kitaba ve bir takım şeye bakıyor. O kısmı açmanın düşüncesindeyim aslında. Zaman uyumsuzluğu oldu bölge için 😕🤦‍♂️

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt