KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 397 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Esselamualeykum canlar Çay bahane maksat muhabbet olsun sorun biliyorsam soyleyim bu gune mahsuz yada ben sorayim siz söylen ama benim sorularim ağir olur bilesinz
Ustam sirularim agir olur diyorsunuz hafiflerini kurtmu yedi
Zorlastirnayin kolaylaştırın nefret ettirmeyin sevdirin hadisi seriff lerini hatirlayin sirun soracağınız bilirsek ne ala bilemesek te doner size sorarız hemi siz öğretmiş olursunuz bu sayede mekandaki arkadaslarda bulmeyenler öğrenmiş olur teşekkür ediyorum

Kafkaslı

Vip Üye
Zorlastirnayin kolaylaştırın nefret ettirmeyin sevdirin hadisi seriff lerini hatirlayin sirun soracağınız bilirsek ne ala bilemesek te doner size sorarız hemi siz öğretmiş olursunuz bu sayede mekandaki arkadaslarda bulmeyenler öğrenmiş olur teşekkür ediyorum
Ey dunyanin yolcusu sorun dedik biliyorsak söyleriz bilmiyorsam susariz dedik mubarek ne nefret ettiririz nede zorlaştırirız hadis sahihtir amenna ve saddakna bu gune hasSordular sende ne var? isteyene muhabbet var dedik... sorulara açığim dedim bizim sorularimız sirdandir sır ehline sorar gibi sorarim

Son düzenleme:

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
@GÜLBAHÇELi abem gelmis begeni yapiyir ne güzel
Bide konu hakkinda bisiler karalasa dahada guzel olacakya yinede ben ona ve mekana çay ikram edim

Ekli dosyalar

• Screenshot_20221128-202538~2.png
    Screenshot_20221128-202538~2.png
    334.7 KB · Görüntüleme: 0
  • Screenshot_20221128-011834~2.png
    Screenshot_20221128-011834~2.png
    940.1 KB · Görüntüleme: 0

Kafkaslı

Vip Üye
Biz sana teşekkur eder muhabbet bağlarız mübarek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt