KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 398 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GÜLBAHÇELi

USTA
Admin
O guzellik senin ğonlünde guzel kardeşim bilemeyiz ilmin hakikatin kimde olduğunu yazdiğimiza bakma cehaletimizdendir
Aynaya bakmışsin sen kendini görmuşsün
doğrudur üstat ilmin hakikatın kimde olduğunu rabbim bilir ancak sizin bilginiz yanında bizimki ay ışığı sizinki güneş ışığı gibi olur biz cahilane birşey yazar elimize yüzümüze bulaştırırız onun için söz sukutsa sukut altın der haddimizi bilir sizlerin yanında susarız yazarsanız birşeyler nasibimiz varsa alırız

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Esselamualeykum canlar Çay bahane maksat muhabbet olsun sorun biliyorsam soyleyim bu gune mahsuz yada ben sorayim siz söylen ama benim sorularim ağir olur bilesinz
Aleyküm selam mübarek hoş geldin sefa getirdin nasılsın iyisindir inşallah kıymetli abim benim soru değilde bir mazuratım var Sabah namazı dahil bütün namazlarımı vaktinde kalmaya çalışıyorum ama akşam namazlarımı bazen kaçırıyorum kazaya kalıyor dünya işlerine esirmi olduk nedir bir çare bulamadım bana bir akıl bir fikir ver mübarek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt