KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 416 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Sakın ola bir yere gitmeyesin. sensiz buraların ne tadı olur ne tuzu ☹️
Kıymetli gardaşım her zamanki ve her meknadaki gibi bizim çay ve muhabbetimizden hata formu aktif tutmamızdan rahatsız olanlar var bende robot olmadığım için konulara yorumu da yaparım ama dost muhabbetini ve çayıda aksatmam ben bulunmaz Hind kumaşı olduğun gibi hiç bir formda öyle değildir

El-Ensari

Kullanıcı
Kıymetli gardaşım her zamanki ve her meknadaki gibi bizim çay ve muhabbetimizden hata formu aktif tutmamızdan rahatsız olanlar var bende robot olmadığım için konulara yorumu da yaparım ama dost muhabbetini ve çayıda aksatmam ben bulunmaz Hind kumaşı olduğun gibi hiç bir formda öyle değildir
Abi rahatsız olan kimse kendisi çekip gitsin ,eğer yöneticilerden ise, hepiniz çekip gidelim o zaman 😡

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Aman söz verme gözünü seveyim 😂 😂 😂 Tarihin tekerrür etmesini Bumerang yaşamak istemirem😅
Gardaşım sen beni tanırsın ağızdan çıkan lafa biz bedeninizi yakarız 👍 o malum kişiyi de ben oraya resti çektiğim gün sildim benliğinden hiçbiri @Turko gardaşım gibi delikanlı olmadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt